Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen időközönként a legalkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen időközönként a legalkalmasabb párunkkal találkoznunk?

Figyelt kérdés

Mindennap,hetente,2hetente?Vagy mennyi szerintetek?

Eddig 3kapcsolatom ment emiatt tönkre...

Egyikben a párommal minden nap találkoztam.2,5hónap után úgymond zavart,hogy nincs egy szabad órám,csak a barátaimmal.Másodszor a párommal csak 2 hetente hétvégén találkoztunk,azt is véletlenszerűen,mert soha nem írt,hogy találkozzunk.Harmadszor pedig minden hétvégét együtt töltöttünk(3különböző személy)...

Nem tudom,hogy miért lett mindegyiknek így vége.elvégre szerintem nem vészes.bár mindig a párjaim döntöttek,hogy milyen időközönként találkozzunk.szerintetek hány naponként lenne egészséges egy párkapcsolatban a találkozó(ha kezdő fázis,semmi összeköltözés,házasság,egyéb,csak egy kapcsolat eleje!)??


2012. márc. 7. 02:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az emberektől függ. Valaki mindennap igényli és belehal a fájdalomban, ha két napig külön alszanak. Én meg pont olyan típus vagyok, hogy rosszul vagyok a mindennapos találkáktól, sőt a kétnaponta találkáktól is. Egy héten 3-szor szeretek vele lenni. Nekem kell a szabadság. Ami nem azt jelenti, hogy olyankor más van. Nincs senki, csak szeretek külön is lenni. Ha ezt két ember meg tudja oldani, hogy mindenkinek jó legyen a kapcsolatban akkor oké. Ha nem akkor van baj.
2012. márc. 7. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi anno a párommal amikor csak tudtunk találkoztunk mert pont itthon volt, mivel külföldön dolgozik. 6 hetet van kint, kb. 1 hetet itthon. 1 hétből kb. 4-5 napot találkozunk, én többet is igényelnék, de mindig közbejön valami illetve neki kell 1-2 nap külön, nekem nehéz de ez egy jó kompromisszum
2012. márc. 7. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző kapcsolatomban szép fokozatosan jutottunk el a heti 1-2 alkalomtól az összeköltözésig.

Most azonnal a napi találkozókra ugrottunk. Ha nincs más dolgom és szeretnék vele lenni, akkor találkozunk.

Meg kell kérdezni, hogy a másik mit vár és meg kell mondani, ha neked az még túl sűrű.

2012. márc. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi hamarosan 2éve leszünk együtt. Az elején is rengeteget találkoztunk, majd kb. fél év elteltével, és azóta is minden nap együtt vagyunk. Reggel együtt megyünk dolgozni, délután értem jön, és együtt haza. Persze, ha más programja van, vagy épp én barátnőzök, azzal sincs semmi gond, max 1-2 órával később látjuk egymást, vagy otthon este találkozunk. Szeretünk mindent együtt csinálni, mert együtt jóóó :-) De ezt nyilván ki kell tapasztalni, nem vagyunk egyformák!
2012. márc. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van,egyéntől függ...:) én eddig mindig a páromhoz alkalmazkodtam,de igen,a kompromisszum akkor jó,ha felváltjuk,ne csak neki feleljen meg,hanem nekem is...:) erre nem gondoltam eddig...köszönöm az eddigi válaszolóknak!
2012. márc. 7. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!