Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, h később kellett volna találkoznunk?

Figyelt kérdés
A volt párom két éve elment mással,most meg ezt mondja az ismerőseimnek.
2010. dec. 13. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez azt jelenti, hogy ki szerette volna még élni az életét előtted, de úgy érezte, hogy veled el tudná képzelni.
2010. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert mikor még együtt voltatok valószínű még egy kis kalandvágyó "hülye gyerek" volt

talán most érzi azt, hogy be nőtt a feje lágya, és veri a fejét a falba, hogy miért nem most találkoztatok.


22L

2010. dec. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

amúgy kezdenél vele megint kapcsolatot kérdező?:)

mert számíthatsz rá, hogy próbálkozni fog:)

2010. dec. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék újrakezdeni semmit.Nem lenne értelme.
2010. dec. 13. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez szerintem azt jelenti, hogy még nem vagytok elég érettek egymáshoz. még mindkettőtöknek van mit tanulnia, érnie. Nekem is van jó pár ilyen volt barátom, akire rámondtam, hogyha pár év múlva találkozunk, akkor együtt maradtunk volna. De még nem, most még túl fiatalok vagyunk a dologhoz stb.
2010. dec. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!