Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran érdemes találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran érdemes találkoznunk/együtt lennünk? 21F

Figyelt kérdés
Van akik szerint nem jó ha minden nap találkozik egy pár, hisz megunják egymást, nem jut idő a vágyakozásra. Van aki szerint meg ki kell használni minden percet. Mi tegnap hajnali 5kor láttuk egymást utoljára. Én szívesen találkoznék vele ma délután/este. Szerintetek? Vagy még egy napot várjak? A lány amúgy 18 éves.
2010. szept. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ahogy megtehetitek és hiányoztok egymásnak akkor találkozzatok szerintem..mert lehet hogy télleg megunjátok egymást ha mindig együtt vagytok..

de nem mindenkinél így van :)

2010. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem akkor találkozzatok, amikor szeretnétek találkozni.. Nehogy már azért ne mert mi lesz később.. Ha szeretitek egymást akkor úgysem untok bele .. De,ha pár napot kihagytok, annál jobb lesz látni egymást:)
2010. szept. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én és a barátom között is azért lett vége mert egymásra untunk. Jobban mondva én untam meg, hogy folyton még a külön óráimra is kísérgetett, nem hagyott tanulni és a barátnőimre sem volt időm mellette. Annyira megutáltam, hogy már csak ránézni sem bírok. Ne járjatok ti is így. Szerintem egy héten elég 3x 4x találkoznotok.
2010. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nálunk nincs ez, mármint nem sajátítom ki csak magamnak...mindig felhívom, hogy mit csinál, ráér-e, van-e kedve találkozni, vagy igen, vagy tanul, vagy vmi más....tehát ő sem rúgja fel a programjait miattam, nem mond le a sportról, sem a jogáról, nem rakosgatja miattam át a külön óráit...meg meg is szokta mondani, vagy írni SMS-ben, hogy mikor nem jó neki....mert lebetegedett vagy vmi....
2010. szept. 27. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!