Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbízhatok egy férfiban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbízhatok egy férfiban egyáltalán? Becsapva érzem magam, én mindet megtettem h működjön, ő meg nem is küzdött csak elengedett.

Figyelt kérdés

tényleg csak ennyit jelentettem ? az a sok energia a szeretet nem jelentett semmit? olyan nehezen tudok szerelmes lenni most az lettem volna ,de úgy érzem kihasználtak. Azt hittem jobb lesz ,de most nagyon rossz..nem tudom hogyan tovább ..megfosztva érzem magam és nem tudok semmire koncentrálni ..


Kérlek segítsetek ..


2012. márc. 7. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:

"ő meg nem is küzdött csak elengedett."


Ezt meg hogy kell érteni? Azt mondtad, hogy szakítani akarsz, ő meg azt mondta, hogy "jó" ?

2012. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát kb. mindenféle hülye kifogással jött meg h én vagyok ilyen meg olyan. és ennyi. És ez a legrosszabb ..h most azérzem egyáltalán nem is szeretett ,csak használt.
2012. márc. 7. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ő is ezt érezte, amikor szakítottál vele. Ha azt akarod, hogy többet tegyen érted, akkor nem az a megoldás, hogy szakítasz vele, ezt erősen benézted.
2012. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 omba ***** válasza:

Miért gondoltad, hogy neki is olyan érzelmei vannak feléd, mint neked az ő irányába?

Az érzelem vagy van, vagy nincs, - az teljesen érdektelen kalkuláció, hogy te mi minden erőfeszítést tettél!

Volt ennek jobb időszaka is, vagy csak szeretted volna?

2012. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ő azt mondta neki minden tökéletes ,jól érzi magát velem .De az h én hogy érzem ,v ha valamit szóvá tettem akkor v mondta h jó másképp lesz majd másnapra elfejtette ,v közölte h én vok a komplexusos biztos velem van a baj.
2012. márc. 7. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
ő szakított veled?
2012. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én vele . Miért?
2012. márc. 7. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!