Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valamivel megbánt a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valamivel megbánt a párom, másnap miért azt írja (SMS-ben), hogy "bocsi", a normálisabb, "ne haragudj" helyett?

Figyelt kérdés

pl tegnap rajtam töltötte ki a munkahelyi problémáit

ma ezért kaptam egy "bocsi"-t

olyan idegesítő, hogy így én nem tudok megbocsizni

én ilyet akkor mondok, ha vmi bnőmnek véletlen a lábára lépek, vagy ilyen hülyeségeknél

nem akkor, amikor a szeretteimet megbántottam

ma mit írjak így neki vissza?

pl ezt?: bocsi, de ma nem megyek át hozzád.

ez jó szerintetek???


2010. máj. 6. 13:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Hány éves vagy?

Nem vagy te egy kicsit hisztikés? Legalább bocsánatot kér.Gondolom nem volt neki a legegyszerűbb.Valószínűleg ezért is írja.

2010. máj. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

már 25 vagyok

de tényleg nem tudom, hogy mit írjak vissza neki erre

mert tegnap leolt a francba, ma meg egy bocsira, már menjek is át hozzá, amit amúgy nem írt a bocsi után, hogy menjek, csak puszi volt

olyan mintha lekezelne!!!!

2010. máj. 6. 13:52
 3/21 nielindi ***** válasza:
öcsém... ez olyan, mint mi a különbség a b@szás és a kefélés között... ezzel is csak feszültséget szitasz, hn lovagolsz a szavakon... azért nem mész át hozzá, m nem 3 oldalas nagyon sajnálom,neharagudj sms-t irt....gyök...
2010. máj. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem kell átmenni hozzá persze.Mond meg neki,hogy ha akar valamit jöjjön át.Ha bántja akkor úgyis személyesen is bocsánatot kér.Ha nem veszi észre ,akkor sem kell feltétlen durcizni...megemlíthetnéd neki.Ő hány éves amúgy?
2010. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
jaj te, ugyanazt jelenti!!!!Nehogy már emiatt bántsd meg szegény srácot!
2010. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ok.

átmegyek ma

holnap meg megírom ide, hogy megint le lettem oltva és megint kaptam egy bocsit.

mert fogadjunk ez lesz.

mert így szerintem nem fogja érteni, hogy az ingerültségét ne rajtam vezesse le, mert ki fogok ábrándulni, meg én sem tenném ezt vele, mert amúgy ő soha nem hallgat meg, ha bajom van, ha igen, akkor meg csak hibáztat, hogy magamnak köszönhetem

2010. máj. 6. 13:59
 7/21 A kérdező kommentje:

ő 30

akkor most még én hívjam át???

azért nem tudom mit tegyek, mert már így sem nagyon tisztel engem és nem akarom, hogy ez elfajuljon

2010. máj. 6. 14:01
 8/21 A kérdező kommentje:
szóval mit írjak???
2010. máj. 6. 14:03
 9/21 anonim ***** válasza:

A válaszolóknak nem adok igazat csak részben...

Abban igaza van, hogy ugyanazt jelenti....viszont...............


A bocsánatkéréseknek különböző súlyai is vannak.

Pl egy bocsi az nálam is egy lekezelőő könnyelmű doloig mint mairko vlaamit véletlenül rosszul cisnáltál egy kis hibát és mondod, hogy bocsii...

De egy bántás után azért szerintemegy "bocsi" nem elég.

Már azon is különbség van amikro azt mondod hogy bocsi, vagy bocsánatot kérek tőled.

Most azok akik azt mondják h ugyanazt jelenti szerintem azok mondják mindig a párjuknak, hogy BOCSIII.

De kiváncsi lennék h mennyire mernek a másik szemébe nézni és tiszta szivből megbánni amit tettek és rendesen normálisan bocsánatot kérnek 2-3 mondatba...

És akkro majd azok akik csak BOCSSSIIT kérnek...azok majd meglátják a súlyát ennek is ha megprobálják.


És vannak helyzetek ahol bocsánatkérés sem elég hanem azt jóvá is kell tenni.

szál a slya és a mélyésge is számit. Szerintem kedves kérdező valami olyasmit irj neki is az SMS be, ahogyan ő irt..pl a bocsit azt ne hagyd ki lehet akkoe majd ő is rosszul érezné magát és majd rendesen megbánja amit tett és nem egy "Bocsi" szóval és utána kész el van felejtve...

2010. máj. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ne hívd el meny el hozzá, lehet, hogy ott akar bocsánatot kérni.... Nyilván a drága szerelmét nem sms ben írja meg hogy ne haragudj rám...
2010. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!