Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még vissza tudom szerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még vissza tudom szerezni a párom szerelmét? Bovebben lent

Figyelt kérdés
En 24 L, o 25 F... nagyon sok mindenen mentunk at a kapcsolatunk alatt de sosem hagytuk el egymast, mert imadtuk egymast... mostanaban nincs olyan het hogy ne kapjunk ossze, de par ora es szent a beke. Ma viszont osszekaptunk azon, hogy nekem nem tetszik mert rengeteget szivarazik, es a kapcsolat elejen meg letette a szivarat ertem, aztan volt egy nehez idoszaka visszaszokott, most nem kepes letenni... erzem szeret de mindha nincs annyira oda ertem mint az elejen, mikor sirva jott, hogy ne hagyjam el, azert mert nem tartotta a szavat es tenyleg azutan valtozott. na de! mama azt mondta akkor odavolt ertem, de akkor nem tudta mijen vagyok valojaban, es ez elmult. szeret, de nem tud igy velem lenni... (mindketten hazudtunk egymasnak, hibaztunk sajnos, es mostanaban ha veszekedunk mindig egymasnak felrojuk a multat). Mit tegyek, nem akarom elvesziteni, visszaszerezhetnem meg a szerelmet? Raadasul jon a baba is...
2012. márc. 7. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
tettamanti gábor viszaszerzem az exem c. könyv. jo a kapcsolat megjavítására is
2012. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a baba miatt van (jó értelemben)

Aggódik, fél, hogy mi lesz később. Nálunk is volt ilyen időszak a terhességem elején, aztán ahogy nőtt a pocakom úgy rendeződtek a mi dolgaink is.

Ne félj! Hallgasd meg, ne erőszakoskodj, ne hisztizz! Fogadd el, kérd meg hogy kint szivarozzon a baba miatt.

Csak szeresd, de ne követelőzz. Rá fog jönni, hogy "hanyagol" és hozzá fog szokni a gondolathoz hogy 3an lesztek. Ez a férfiaknál másképp van, nekik ez lassabban megy. Tudom, nehéz. Próbáld megérteni, neki nincs baba a hasában :)

Kitartást! És boldog babavárást kívánok!

2012. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!