Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az osztalytarsam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Xicon kérdése:

Tetszik az osztalytarsam mit tegyek? A tobbi lent

Figyelt kérdés
nagyon tetszik egy lany , o tudja hogy tetszik nekem , de en nem tudom hogy o mit erez.regen sokat chateltunk de mostanaban nem szoktunk beszelgetni.pedig igazan kedvelem a lanyt.egy osztalyba is jarunk.mostanaban meg egyre tobbet osszefutunk.de fogalmam sincsen mit csinaljak .sajnos mar probalkoztam elfelejteni de egyszeruen nem megy erzem , hogy nekem o lenne az igazi mas lanyra nem is tudok ra nezni . ( angol billentyuzetem van )
2012. márc. 8. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Jöjj össze vele.
2012. márc. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Az összefutást úgy érted, hogy egymásnál találkoztok? Vagy sokat beszélgettek? Mert ha valamelyik igen, és a lány tudja, hogy tetszik neked, akkor biztos ő is kedvel, mert én ilyen esetben inkább kerülnám a fiút. Tehát légy bátor, hívd el sütire, vagy közös programra: biciklizés, séta...
2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ugy ertem suliban, a folyoson osszefutunk .az utcan is osszefutunk parszor.
2012. márc. 8. 17:48
 4/12 anonim válasza:
Aha. Az egy kicsit más. Bár akkor is bátorságra van szükséged: köszönj neki, beszélgess vele, de ne hívd rögtön közös programra. Mikor úgy érzed elég jól ismered és ő is téged, akkor lehet szó ilyenekről... :)
2012. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hat regen rengeteget chateltunk .orakat toltottunk a gep elott meg a suliban is beszelgetessel csak miutan en elmondtam hogy kedvelem eltavolodtunk egymastol.en probaltam lemondani rola de sajnos nem megy
2012. márc. 8. 17:56
 6/12 anonim válasza:
Igen, akkor sajnálom. Én pont ugyanilyen helyzetben vagyok, csak én lány vagyok és egy fiú ugyanezt tette. Próbáld meg elfeledtettni ezt vele hátha majd ha rájön milyen jófej vagy valójában, belédszeret. :)
2012. márc. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnalak .tudom mit erzel , de sajnos en nem hiszem hogy eltudom felejteni mivel nagyon kedvelem . Megfogadom majd a tanacsaidat .megprobalok majd meg kozeledni hozza . Azert ez viszont egy fiutol szemetseg amitt muvelt veled . Azert megmondhatna akkor most mivan .es neked hogy sikerult elfelejteni egyebkent? ha megkerdezhetem.
2012. márc. 8. 18:18
 8/12 anonim válasza:
Nagyon nehezen, persze ezt csak úgy lehet teljesen, hogy másba leszel szerelmes. Máshogy lehetetlen!!! :(
2012. márc. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
És köszönöm megértésedet, én is megértelek, és tudom, nagyon rossz ézés. És a lány az ilyen "nagymenő" vagy csendesebb tipus?
2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyikse inkabb olyan vidam hulyulosebb .
2012. márc. 9. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!