Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csábitsam magamhoz? 46...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábitsam magamhoz? 46 éves férfi, egész nap szexuális tartalmú sms-eket irogat.

Figyelt kérdés
Én nem csak ezt szeretném, nagyon odavagyok érte. Hogyan érhetném el,hogy ö se csak szexet akarjon tölem? Nagyon vonzódik hozzám..., de félek, csak szere kellenék neki. Mitöl szerthetne belém, hogy mindenáron engem akarjon? Segitsetek!!! Köszi!
2012. márc. 8. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy? 46 évesen még feláll a férfinak? :D
2012. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy. egy 46 éves, nem valószínű, hogy egy tini lelkitársra vágyik, valószínű, hogy csak meg akar húzni.
2012. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:) jó volt a kérdésed :9.

én 34. nagyon nagyon jóképü pasi... pár éve még felállt...:), azóta nem tudom, de valószinü :). ha nem, akkor is akarom öt!!! segitsetek, ne cikizzetek :). ti is lesztek 46 évesek...:) köszi!!!

ui:hééé, ez a pasi fontos nekem :)...elég gazdag...és ugye minden nö szeretné bebiztositani magát :). szóval hajrá!!!! segitsetek!!! :)

fogjam meg szexxel?? vagy mit tegyek???

2012. márc. 8. 19:06
 4/5 Shai-Hulud ***** válasza:

#18:58

Majd megtudod, ha annyi leszel :-DD

2012. márc. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a személyiségeddel tudod őt megfogni, ha nem csak szexet akarsz tőle. hívd el valahová randizni, olyan helyre, ahol nincs közelben ágy. szóval beszélgettek, meg közösen csináltok valamit, és ha így is jól érzi magát veled, akkor ő is komolyabb kapcsolatot akar majd. ha mégsem jön be, akkor inkább ne erőltesd.
2012. márc. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!