Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Komoly válaszoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Komoly válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Sziasztok!Elég komoly párkapcsolatban élek, 3 éve együtt vagyunk,bár elég fiatalok vagyunk mindketten (ő 22 én 21). Iskolát váltott most,igazából nagyon jó, mert közelebb vagyunk egymáshoz stb... De amióta az új kollégiumban van, nem érzem úgy,hogy szeretne, ahogy régen. Soha nem voltam az a nagyon féltékeny típus (nem vagyok az a mutasd a telefonod/üzeneteid stb..).Persze mindig is bennem volt az,hogy félek,hogy elveszítem, de nem mutattam ki soha. Most sem akarom, de nem tudok másra gondolni, csak arra,hogy van valaki aki izgatja a fantáziáját, és azért viselkedik velem furcsán. Rákérdeztem, de azt mondja nincs. Egyszerűen nem tudok benne megbízni.Nem adott rá okot sosem, nem csalt meg egyszer sem,nem voltak még csak félreérthető dolgai sem. Most mégis ezt értem. Miért lehet ez? Attól félek,hogy "megunt" a 3 év alatt, és csak megszokásból van velem... Amikor velem van, akkor érezteti, és érzem,hogy szeret,de amikor hétközben beszélünk telefonon, akkor mindig úgy viselkedik,mintha lerázna.. vagy ezt is csak én képzelem már be?!Mit tegyek, hogy ez az érzés elmúljon?Nem akarom elveszíteni,mindennél fontosabb számomra,épp ezért nem akarom "idegesíteni" ezzel a "hülyeséggel", mert nem akarom,hogy én kergessem bele egy olyan helyzetbe,hogy veszekedjünk ez miatt sokat, és más lányhoz menjen vigaszért...
2012. márc. 8. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:

menj el vele bulizni.

lehetőleg az ő baráti társaságával.

közöttük bebizonyíthatod,hogy igazi alfa vagy.

táncolj a barátnőivel,nevettesd meg a fiú haverjait,legyél a társaság központja.

az ilyesmire gerjednek leginkább a csajok.

végül kéresd magad és nagy duzzogva dugd meg a wc-ben.

és béke lesz.

2012. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de lány vagyok... :)
2012. márc. 8. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:

az laza:D

első

2012. márc. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyébként tetszene ez a forgatókönyv?:)
2012. márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen megérzéseknek van alapja. Konkrét dolgok nem történnek, de valami miatt te mégis idegesebb vagy, valami miatt te mégis ezt és azt érzed. Hmmm... nagyon ismerős helyzet sajnos. Nekem is jöttek ezek az érzések. Én rákérdeztem, háratani akart, de akkor vált világossá minden. Én mondtam ki végül, hogy szerintem ő már nem szerelmes belém és nem akar engem. Erre meg csak bólogatott. Túl kényelmes volt neki a helyzet és még nem akarta kiadni az utamat :D:D:D:D! Szerintem figyelj a jelekre, a megérzéseidre és utána beszélj Vele!
2012. márc. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ettől félek én is,hogy bejön a megérzés... :/ Bár amikor együtt vagyunk hétvégeken,akkor nem érzem ezeket a jeleket és megérzéseket... csak amikor külön vagyunk.. remélem csak túlreagálom a helyzetet... köszi a válaszokat..
2012. márc. 8. 23:56
 7/8 anonim válasza:
Egy kapcsolatban az egymásban való megbízás nagyon fontos.Bár azt hozzá kell tennem hogy hogy lehet azért olyan a telefonban mert barátkozik meg ehhez hasonlók.Ha valóban úgy gondolod hogy nem lép félre akkor nem értem ezt a bizalom hiányt.Ha félre lép azt meg úgy is megfogod tudni.
2012. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze fontos a bizalom ez tény és való, talán a legfontosabb! És nem akarok nem megbízni benne,mert szeretem! De nem tudom mit csináljak... Köszönöm az értelmes válaszokat!
2012. márc. 9. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!