Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül kapcsolat?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt(távkapcsolat), a kapcsolatunk elején ő nagyon szerelmes volt,csak úgy áradozott mindenkinek rólam. Én még nem voltam akkor szerelmes belé,mivel nálam nem pár hét/hónap alatt alakul ki egy szerelem. Aztán voltak köztünk összezörrenések,szakitottunk is egyszer,majd újból összejöttünk. A szemembe mondta, hogy ő azt hitte én leszek neki az igazi. Nem szerelmes már,de szeret és nem akar elvesziteni. Az a baj, hogy most meg már én vagyok nagyon szerelmes,ő a mindenem. Nem tudom, hogy mit kellene tennem:( Nagyon rosszul esett,hogy ezt igy kimondta. Működhet igy egy kapcsolat vagy lehet egy idő után másokkal kezdne ismerkedni,hiszen nem szerelmes csak szeret? Kezdek rájönni,hogy mindig az fog a legjobban megbántani akire azt hiszed te vagy neki az egyetlen az életébe és imád,aztán mégse.
2012. márc. 9. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Túl sok romantikus szart nézel a "szerelem" nem minden.
2012. márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó,de ha neked ilyet mondanának a szemedbe miközben nagyon szerelmes vagy.Nem hiszem el h nem esne egy picit is rosszul.Főleg 1 év után,szóval nem 5-6 év után ami amúgy érthető lenne.
2012. márc. 9. 11:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Távkapcsolat nem működik. Nem értem ezt miért nem értik meg az emberek. Ez kb a 100. ilyen kérdés. Mit nem lehet ezen megérteni. Keressetek mást. Amíg nem találtok valakit járjatok össze szexelni, amíg nem lesz új ember!
2012. márc. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már az újrakezdéssel elrontottátok. Ha valami nem működik, kár újra erőltetni.
2012. márc. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 1 év után nem szerelmes beléd már a párod, akkor sose volt igazán az. Ha igazán szerelmesek leszünk valakibe, akkor 1 év után még bőven ég a láng.
2012. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért kell úgy összejönni valakivel, ha nincs meg a szerelem? Oké, hogy egy párkapcsolat nem hal meg attól, ha idővel elmúlik ( a szerelem), de az elején azért szükséges lenne. Ez így eléggé hülye helyzet, szerintem szálljatok ki belőle.
2012. márc. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amikor összejössz valakivel,nem mindig leszel EGYBŐL szerelmes.Nálam a szerelem nem 1-2 hónap alatt alakul ki,az maximum az erős vonzalom v fellángolás. :S
2012. márc. 9. 18:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is mondtam, hogy egyből kell. Egyszerűen ismerkedni, randizni, minél több időt kell tölteni a másikkal, aztán ha kétoldalról megvan a szerelem, akkor járni. Addig csak gond van belőle, látod?
2012. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!