Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális vagy csak én reagálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Van egy csaj aki 2-3 havonta váltogatja a pasijait és 15 éves. Már 20-25 pasija volt eddig minimum! Bár úgy tudom mielőtt komolyra fordulna a dolog akkorra szakít mindekivel. Állandóan veszekedésben él durva és lány létére nagyon bunkó már bocsánat. Velem is kavart és mikor komolyra akartam fektetni a hangsúlyt kidobott... Viszont én meg szeretem de mióta szakított velem 1 hónapja már volt neki 2 új pasija :S Miért csinálhatja ezt? Minden jó volt neki velem azt mondta csak neki már lépnie kell tovább. Ez nekem nagyon fura. Vélemény?
2009. jún. 10. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

15 évesen ez még gyakran szól erről.

Amúgy ez a túlreagálós kérdés a nőknek való.

2009. jún. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
nekem 15 évesen nem arról szólt az életem, hogy egy hónap alatt két csajom is legyen :S. Ez egy k*rva már sajnálom kedves kérdező... én a helyedben örülnék, hogy megszabadultam tőle.
2009. jún. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mind igaz, de ha mindenkit ott hagy mielőtt komoly lenne a dolog, ott másról van szó. Nem lehet h súlyos családi gondjai voltak/vannak? A szülei harmonikusan élnek? Nem bántalmazták kicsiként? Nem verte át egy pasi de úgy istenigazából? Érdemes a dolgok mögé nézni. De lehet h egyszerűen csak éretlen...
2009. jún. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem-nem anyja apja jó állású ember hallottam róla. Van testvére is jó nevelést kapnak a tesója az nem ilyen már házasodni készül az is lány persze. velem nagyon kib*szott mert azt mondta engem sose hagy el mikor megismerkedtünk... hát persze, azé volt már utánam is 2 pasija...
2009. jún. 10. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól még nem lesz valaki qrva, hogy több pasija van. Akkor már az lenne, ha minddel le is feküdt volna, de a kérdező írta, hogy mielőtt komoly lett volna, ott hagyta őket. Mi van, ha egyszerűen csak nincs szerencséje a pasikkal, eddig nem sikerült olyat kifognia, akivel összeillettek?

Kérdezőnek: Írod, hogy szerinted a lány bunkó, de akkor miért szereted még mindig? Keress inkább egy kevésbé bunkó barátnőt ;)

2009. jún. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
sajnos bunkón viselkedik velem ahogy beszél meg stb... de szeretem ennek ellenére mert nem ilyennek ismertem meg! csak nekem ez furcsa, h ennyi pasija van és tévedsz ha azt hiszed nem talált magának valót... én nagyon is hozzá való voltam meg még ismertem srácokat akiket így átvert....
2009. jún. 10. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Honnan tudod olyan biztosra, hogy hozzá való voltál? Lehet, hogy szerinte nem, és ezért szakított.
2009. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni, de 15 évesektől ez nem meglepő. Sajnos én is ilyen voltam (lány vagyok 17 éves) de kinőttem, majd ő is kinövi talán, de nem érdemes megvárni.

Ha meg bunkón beszél veled, szerintem nem lesz nehéz kiábrándulni belőle.

2009. jún. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!