Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van e (itt) olyan lány akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e (itt) olyan lány akit érdekel egy kicsit csendes intellektuális srác?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy egyáltalán van esélyem?Vannak olyan lányok akik kapcsolatba kerülnének egy inkább okos mint deltás fiúval?

Odaadó, kedves, csak intellektuális fiú vagyok, csak nem hiszem hogy ez a csajoknak bejön...

Véleményt kérek, nem oltásokat


2012. márc. 9. 19:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

informatikus szakra járok, teli van kockákkal, rondákkal, magukba forduló emberekkel és mégis szinte mindnek van barátnője

szóval fel a fejjel

2012. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"Egrimaffia"


Ilyen névvel nem hiszem, hogy olyan okos vagy.

2012. márc. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nekem is egyből a név tűnt fel. :D


(Utána meg a kontraszt a kettő közt.)

Egyébként biztos van, akinek tetszeni fogsz, szeretik a csajok az okos és érzelmes srácokat is.

2012. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kössz a pozitív kommenteket. Amúgy meg ez a név azóta van meg mióta regisztráltam és annyi idősen nem nagyon érdekelt a név....
2012. márc. 9. 20:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Nna, meg ne sértődj már.. ;)


Hány éves vagy?

2012. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Most elrejtette a nevét. :D
2012. márc. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Imádom az offokat...
2012. márc. 9. 20:11
 8/15 anonim ***** válasza:

ez mind és szép és jó!


DE! Szerintem az a baj h nem vagy férfia! olyan kis depis féle lány stílusod van!

- NINCS meg benned a határozottság, a földet bámulod, előre engeded az embereket, ha fellöknek nem szólnál egy szót sem...ja! és mozdulj ki a csajjal ki a levegőre kirándulni ne bent kuksoljatok mert akkor mindenki befordul...

2012. márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van! Ez mind f@sza tulajdonság, de ahogy itt előadod magad, kb ez lehet a valóságban. Rosszul tálalod azt, amid van. Őszintén szólva sótlannak és besavanyodottnak tűnsz. Így nem lesz csajod, azért tenni is kéne valamit, mert valljuk be, ez így nem épp vonzó.
2012. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

off:Mit jelent az a szó, hogy deltás?


Amúgy az szerintem jó, ha intellektuális valaki és lehet vele mindenről beszélgetni, csak ne legyen túl okoskodó.

Szerintem simán van esélyed.

2012. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!