Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ultimátum: Leszoksz a cigirol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultimátum: Leszoksz a cigirol vagy vége? Mit tennel?

Figyelt kérdés

Nagy cigisektol kerdezem foleg, akik nap 1 csomagot vagy tobbet dohanyoznak.


Persze ha a masikat amugy hihetetlenul kedveled, minden szuper, szinte tokeletes lenne, kiveve ezt az egyetlen hatalmas gondot - a cigit.


2012. márc. 10. 08:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Bármennyire szerelmes lennék más miatt nem szoknék le, ha valaha is letenném a cigit akkor azt magam miatt tenném. Ilyet nem is kérnék senkitől, ha valaki tetszik akkor úgy tetszik ahogy vagy. Nem kérném változzon meg.
2012. márc. 10. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha én cigiznék, letenném (bár nem tudom, milyen lehet ennyire függni valamitől). Ugyanakkor a másiktól ilyet kérni... Eddig a környezetemben senkinél nem jött be az ultimátumosdi (joggal). Eleve minek összejönni olyannal, akit majd meg akarsz változtatni.
2012. márc. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Cigiseknek nem tunhet fel, de egy nem dohanyosnak nagyon:


Fust szagu a haja, keze, ruhaja, minden. Eleg, ha csak melle allsz megerzed. Ez nagyon lehangolo.


Ha zart terben gyujt ra a masik meg a szemet is csipi egy nem dohanyosnak, mert nincs hozzaszokva a fusthoz.

2012. márc. 10. 08:16
 4/25 anonim ***** válasza:

Tedd le a cigit magad miatt és hagy ott a párod.

Nagyon sz@r ezt leírnom, de a későbbiekben nem ez lesz, az egyetlen ultimátumos megoldás, mert vérszemet kap!!!

2012. márc. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 -=Koldus=- ***** válasza:

Szerencsére párom is dohányzik, így nem kell leszoknom. Megmondom őszintén nem is tudnék, számomra jól esik cigizni.

Igaz volt már olyan beszélgetésünk az asszonnyal, hogyha Ő lerakja akkor nekem is le kell, de eddig ő sem határozta el magát erre a lépésre xD

2012. márc. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Aki dohanyzik altalaban kohog is, mert art a tudonek es akar rakot is kaphat, szoval ha abbahagyja csak NYERHET vele.
2012. márc. 10. 08:19
 7/25 anonim ***** válasza:
..én leszoknék érte,bár nekem nincs meg a napi 1 dobozom,akkor most az én válaszom felesleges???
2012. márc. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Mi, nemdohányosok, tudjuk ezt.

De ők meg a cigit szeretik és pont.

Szerintem minél erőszakosabban próbálod leszoktatni, annál távolabbra kerül majd Tőled.

2012. márc. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nem felesleges, de a NAGY dohanyosoknak tenyleg nehez lehet, szinte lehetetlen leszokni, ezert kerdeztem ugy. Aki mar napi 1 csomagot fogyaszt azok nagy resze meg aki akar se tud leszokni sajnos.


Aki csak napi 1-2 szalat sziv el annak nem igazan jeletene gondot abbahagyni, egy nagy cigisnek viszon igen.

2012. márc. 10. 08:22
 10/25 -=Koldus=- ***** válasza:

Kérdező


Ha már jó pár éve cigizik akkor teljesen mind1, hogy lerakja-e a cigit vagy sem. A tüdeje már úgyis károsodott, az már nem lesz olyan, mint amikor még nem cigizett.

Köhögni én is szoktam, na és? Jól esik cigizni és kész.

Ne akard leszoktatni a párod a cigiről, a kormány már így is kib*szott velünk, cigisekkel.

2012. márc. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!