Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a barátom egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátom egy másik csajnak írogat akkor az már vége?

Figyelt kérdés
olyanokat ír,hogy nem érti miért nincs barátja.. jócsaj..meg a hasonló hízelgés.. 21évesek vagyunk,és szerelmes belém,ami 100%
2012. márc. 8. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez lehet sima "baráti" önbizalomnövelés is. Ha olyanokat írna, hogy "megdugnálak" vagy hasonló, akkor lenne gáz. Az, hogy szép meg nem érti miért van egyedül szerintem sima bók.
2012. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha 100%, hogy a barátod szerelmes beléd, akkor mi a kérdés?
2012. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 étoile et lune ***** válasza:
Én is simán megmondom egy pasinak, ha szerintem jól néz ki, ez még nem azt jelenti, hogy a pasimnak akarom, csak azt, hogy szerintem jól néz ki, plusz én szeretem az önbizalomhiányosoknak megmondani a ,,magamét." Már nem vagyok 13 éves, hogy ezt olyan nagy dolognak tartsam. Mi az, hogy ,,akkor az már vége?" ? Nem értem a ,,már" szót.
2012. márc. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem bízom benne,meg írja,hogy majd még valamikor beszélgessünk meg hasonlók, nagyon bánt :(
2012. márc. 8. 15:43
 5/9 A kérdező kommentje:
de a csaj egy igazi partycsaj,akit bárki megdughat, és ezt nem féltékenységből mondom sajnos
2012. márc. 8. 15:44
 6/9 étoile et lune ***** válasza:
Honnan tudsz a beszélgetéseikről? Kérdezd meg a barátodat, milyen vele a kapcsolata, csak ne féltékenyen, hanem pusztán mosolyogva-érdeklődve. Hátha mond olyat, amitől megnyugszol.
2012. márc. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
étoile et lune epikus vagy.
2012. márc. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
írtam volna magamnak tőle emlékeztetőt és akkor szemet szúrt nekem... az én dolgaimra meg több órás késéssel válaszolt :)
2012. márc. 8. 15:49
 9/9 étoile et lune ***** válasza:
Figyelj, kérdezz rá, de ne neten vagy telefonon keresztül, hanem személyesen. Aztán olvass a jelekből. Egy kapcsolat alapja nem a bizalom meg az, hogy mindent meg tudjunk beszélni? Nem kell komoly beszélgetést csinálni a dologból, ne lásson rajtad más érzelmet közben, csak a kíváncsiságot, meg hogy jókedvű vagy, akkor nem lesz az egészből sértődés meg sz*rhangulatúskodás.
2012. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!