Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeillünk?

Figyelt kérdés
177 cm magas, nagyon vékony lány vagyok, a barátom 183 cm, szép izmos. Eddig egyáltalán nem zavart, hogy csak 5-6 centi van köztünk, még kifejezetten tetszett is, de anyukám teljesen beleültette a fülembe a bogarat, hogy az ilyen magasnak mint én 190-200 cm-es fiú illene...és azóta elkezdett zavarni, sőt feltűnt, hogy magassarkúban még magasabb is vagyok.. és folyton azt nézem, hogy ki mekkora és félek, hogy rámegy a kapcsolatom, normális vagyok? :D nagyon szeretem, és emiatt nagy szemétnek érzem magam :S
2012. márc. 10. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele :) Örülj,hogy nem alacsonyabb....:) inkább legyél boldog vele:)
2012. márc. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem is legyél boldog
2012. márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áhh:D Ez legyen a legnagyobb gondod a kapcsolatotokban..Nem kéne ezzel foglalkozni.Egyébként én 2-3centivel magasabb vagyok a barátomnál.Hát ez van.
2012. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy anyukád nem csípi a barátodat! :D
2012. márc. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nagy szerelem lehet ha ez a fő probléma.. , na mind1 de ha ez tényleg ekkroa gond nem is értem de akkor is 5 centis magassarkú ő meg gondolom nem mezitláb jár és ha alkalorma mentek az ünneplő cipőknek 2centi+sarka szokott lenni és akkor ő 185-6 lenne te meg 172. Azt tsőő
2012. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is mindig magasabb voltam a pasimnál :D
2012. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem te könnyen befolyásolható vagy. Nem fogsz együtt maradni a gyerekkel, mert úgyis a környezeted mondja meg mi a jó neked.
2012. márc. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!