Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne?

Figyelt kérdés
Van 1 pasim, kb3 hete jàrunk, mig nem voltunk eggyütt csak találkozgattunk(kb 2 hónapig) a tenyerèn hordozott, leste minden szavam, kivánságom. Most 2hete el utazott, ès hogy is fogalmazzak, le se szar!!! Nem ír, nem jelentkezik, csak késõ èjszaka dob egy emait h holnap bõvebben jelentkezik majd, ezzel a viselkedésével kikészitet, persze nem vontam kérdõre mert meg mondja, h 1hisztis pi.csa vagyok. Jövõ héten mennem kell 1helyre kb 2napra és lehet fogunk bulizni, nagy szemétség lenne ha megcsalnàm?
2012. jan. 14. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. attól, hogy nem jelentkezik, még nem biztos, hogy forró puncikban vesztegel a farka
2012. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne megcsald ha nem tetszik a szitu hanem hagyd el. Ne legyetek már ennyire gyerekesek
2012. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
te miért nem hívod fel, már bocs? miért várod, hogy folyton ő keressen? hívd fel, kérdezd meg mi újság vele, mi jót csinált ma. nem hiszem el, hogy 2 percet nem tudsz rá szánni a telefonszámládból. elég primitív lehetsz, nem tudom, hány éves vagy. meg ha valami bajod van azzal, hogy nem keres, mondd meg neki, hogy szeretnéd, ha gyakrabban érdeklődne.
2012. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem mintha nem próbáltam volna, azèrt hüjènek nem kell nèzni... Mindig én irok elõször, válaszol rà, de nem úgy mint règebben(órákon keresztül beszélgettünk, minden félérõl). Ùgy veszem èszre, h kerül... Mikor online vagyok, és õ is akkor gyorsan kijelentkezik, nem hiszem, h csak hirtelen dolga akad. Ezért is nem tudom meg beszélni vele a dolgokat. Hivni meg nem hivom mert, nem sokra megyek vele, ha 1-2 percet beszélünk, semmire se lenne elegendõ.
2012. jan. 14. 23:04
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nekem ilyen jellegű problémám, vagy bármilyen jellegű problémám volt a barátommal, és csak telefonon tudtunk beszélni, akkor én nem sajnáltam rá egyszerre lebeszélni a 3000 ft-os telefonkártyámat sem.
2012. jan. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!