Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért flörtöl, meg cukul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért flörtöl, meg cukul velem az exem? Vagy csak én érzem úgy, mert úgy akarom érezni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sajnos a kapcsolatot technikai okokból nem tudjuk teljesen megszüntetni, relatíve gyakran találkozunk. Már egy hónapja szakítottunk, és ez a hét volt az első, hogy nem voltam magam alatt, sőt nagyon jó kedvem volt. Szakítás után két héttel beszéltünk, én elmondtam neki, hogy hiányzik és hogy mostmár látom, hogy tök hülyén viselkedtem és rengeteget tanultam ebből az egészből, sokat változtam, és tudnék másképp állni a dolgokhoz. Lényeg a lényeg, hogy elutasított és tisztában van vele, hogy én még egyáltalán nem vagyok túl rajta. Ehhez képest a héten csomó félreérthető dolgot csinált, megölelgetett, meg csillogó szemekkel néz rám, jópofizik, csipkelődik, kedveskedik.

Teljesen összezavar ezzel. Már épp kezdtem jól lenni, erre most megint ez a bizonytalanság.

Ha ő nem akar tőlem már semmit, akkor miért nem figyel oda arra, hogy megtartsa a 3 lépés távolságot?


2012. márc. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ártana tudni hogy miért szakítottatok és hány évesek vagytok! Am vagy exed is akar valamit tőled, agy csak beképzeled magadnak. Ezt a cukul kifejezést meg most olvastam először :D
2012. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utólag úgy látom, hogy azért szakítottunk, mert az utolsó fél-egy évben gyakorlatilag mindketten totál depresszióba estünk át, egyikünk sem volt önmaga, és nem tudtunk kimászni ebből. Persze ezt most, tisztafejjel látom így, akkor még más volt a szitu, mert mindketten tele voltunk teherrel, sértettséggel. egyszerűen nem tudtuk működtetni a kapcsolatot annak ellenére sem, hogy szerettük egymást. Én 26 éves nő vagyok, ő 30 éves pasi. Amúgy vasárnap lenne a harmadik évfordulónk, de már nem lesz :(
2012. márc. 10. 11:25
 3/4 anonim ***** válasza:
"cukul" ---->hova fajul a magyar nyelv?
2012. márc. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jajj istenem, hova. Heti 5 napban napi 8 órában szofisztikáltan fogalmazok, engedtessék már meg, hogy egy ilyen ócska fórumon használjak egy olyan kifejezést, ami számomra kedveset jelent... Ennél nagyobb gázok is vannak, pl. azzal, hogy a mai fiatalok többsége képtelen szöveget értelmezni. Ehhez képest egy "cukul" szerintem nem gond.
2012. márc. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!