Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot adnátok? Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot adnátok? Mi lehet ilyenkor még tenni?

Figyelt kérdés
Szakítottam a párommal, de még rettentően rosszul érzem magam. Próbálom lefoglalni magam, de már nem bírok többet. Egy darabig jó, de aztán megint csak eszembe jut, előjön a magány érzés, és hogy nagyon hiányzik.
2012. márc. 10. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
csak megszokás szerintem,ha szeretnéd nem hagytad volna ott :( ha ő dobott téged, akkor meg hirtelen élvezted hogy fel vagy szabadulva .. amugy ha fiú vagy ajánlom a kocsmát a haverokkal vagy ha retard vagy akkor számitogépes játékok
2012. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, szerettem, szeretem, együtt éltünk, de már nagyon undok volt velem. Bármiért összekaptunk. Senki nem vonhatja kétségbe, hogy szeretem! De csak szenvedtem mellette... és most is csak szenvedek. Bár lehetett volna ezen változtatni, de mindent megtettem, és nem lett jobb!
2012. márc. 10. 21:03
 3/4 A kérdező kommentje:
*bár csak
2012. márc. 10. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor így volt jó :) majd túlteszed magad rajta, idővel, de nehogy újra összejöjj vele, mert úgysem lesz semmi jobb! :)
2012. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!