Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak vele vagy keressek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy keressek egy jobban hozzám passzoló embert?

Figyelt kérdés

Egy nagyon lelkis lány vagyok és nagyon érzékeny. Általában már attól elsírom magam ha valaki durvábban szól hozzám. Nagyon szükségem van a szeretteimre, főleg a párom törődésére a mindennapokban, nem tudom megunni, főleg mikor épp nehéz időszakom van. A párom viszont nem igényli ezt a fajta kötődést és nem ragaszkodik így a dolgokhoz. Nekem most 4 év után is nagyon fontos, hogy minden este elköszönjünk a telefonba egymástól és, hogy napközben is beszélgessünk. Mindig várom, hogy hívjon az ebédszünetében és hétvégékre is mindig készülök és várom őt nagyon. Ő viszont ennyire nem lelkis, bőven elvan vele ha néha kimarad az esti telefon vagy elfelejt válaszolni egy sms-re de ha hétvégén nem találkozunk attól sem vágja hanyatt magát. Mindettől függetlenül tudom, hogy szeret engem mert mindig mellettem áll, de olyan jó volna néha ha úgy érezném, hogy úgy szeret engem mint én őt...

Keresném kéne egy hozzám hasonló pasit és fel kéne adnom a többi jó tulajdonságát vagy valahogy meg kéne békélnem a dologgal? Mit tennétek e helyemben? Tapasztalatok?



2012. márc. 10. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hány évesek vagytok. Fiatalok még jobban teszik, ha keresgélnek, amíg csak lehet. Aki 40 körül van, az viszont már inkább keressen egy jó társat hosszútávra.
2012. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szeretem őt nagyon. Fiatalok vagyunk. 22 és 26 évesek. De együtt tervezzük a jövőt. Már ahogy azt tervezni szokás..
2012. márc. 10. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
4 éve vagytok egy pár és nem éltek együtt?
2012. márc. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egyetemre járok egy másik városba kollégiumba

hétvégente találkozunk, ha minden igaz 2 év és végzek mindennel

2012. márc. 10. 20:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,de még egyáltalán nem találtam olyan pasit,akivel összepasszolnánk.De mindennek eljön az ideje:)Én is tanácstalan lennék a helyedben,mivel nem sok tapasztalatom van normális párkapcsolatok terén.Azt sem tudom,én milyen lennék párkapcsolatban.Én a helyedben biztos elmondanám neki azt,amit itt leírtál és megbeszélhetnétek.
2012. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velünk. Mi nem tudjuk megbeszélni.
2012. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én is hasonlóan érzékeny és lelkis vagyok, bár azért ennyire talán nem..

Nekem az jutott eszembe, hogy ha netalán találsz egy pasit, aki meg ennyire hasonló lesz hozzád, nem érzed majd magad nőnek mellette. A férfiak kemények legyenek, nem az ő dolguk a lelkizés.

Egyszer volt egy pasim, aki egy hét után elbőgte magát előttem, mert én még nem voltam olyan szerelmes mint ő. Na ott, nem igazán tudtam rá férfiként tekinteni.

Ha amúgy jól elvagytok, és nyitott a beszélgetéseitekre alkalmanként, akkor szerintem ne gondolkodj azon, hogy más való hozzád..

Én így látom. Talán ezért van rengeteg nőies férfi manapság, mert sok lány Teddy macit akar csinálni a pasijából..

Barátnőkkel jobb lelkizni, a pasi meg legyen pasi.

Fel a fejjel, nem kell egyből világgá szaladni :)

2012. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Próbálj kicsit visszavenni magadból és ésszel állni ehhez az egészhez. Nem dől össze a világ, hogyha egyik este nem hív vagy ír vissza smsben. Tudod van az érzékenység és a túlérzékenység... Erősítsd azt magadban, hogy együtt van veled már 4 éve, nyilvánvalóan szeret, de mégiscsak őasiból van, nem tud ilyen szinten érzelegni, sőt az nem is lenne normális.

Tudod az gáz szerintem, hogy te azt várod jelenleg, ő legyen kicsit olyan mint te, viszont te pedig kiakadsz ilyen apró hülyeségeken (már bocs, de ez így van), tipikusan az az eset, hogy ha nincs baja épp az embernek, akkor generál. Na de visszatérve, ahelyett, hogy ezt tőle várod, inkább neked kéne kicsit erősebb lelkületűnek lenni. Boldogság van, együtt vagytok, terveztek... Mit akarsz még??? Gondolkodj el kicsit.

2012. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!