Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan barátkozzak össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozzak össze vele?

Figyelt kérdés

Kavartunk régen, volt pár balhé is, de mostanában olyan semleges, tetszettem neki régen, én meg szerelmes voltam belé hosszabb ideig, de aztán rájöttem, hogy mégse kell, és kiszerettem belőle, viszont jófejnek tartom még így is és szeretném megismerni, de nem tudom, hogy ő hogy tekint rám.

Csak haverkodni akarok vele, barátkozni, mert nagyon aranyos srác. De félek odamenni és újra kapcsolatba kerülni vele a régi dolgok miatt, nehogy azt higgyje hogy többet akarok tőle, mert már semmit nem akarok, úgyhogy elég kínos lenne, ha ezt gondolná...


2012. márc. 10. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:

mi ez a zagyvaság?

akarod őt vagy nem?

barátkozni a másik nem képviselőjével csak úgy,ritka naiv gondolat.

inkább magadban tisztázd ezt a dolgot előbb.

2012. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már lecsenget nálam a szerelem, vonzódás dolog. Rájöttem, hogy nem illünk össze, nem vagyok elég prémiumcsaj ahhoz, hogy járjon velem, pasiknak mindig a külső kell. Meg a személyiségre se stimmel a dolog, túlságosan hasonlóak vagyunk, de ez meg barátként nagyon jól jöhet, mert ugyanaz a bajunk, önbizalomhiány, hasonló a gondolkodásunk és segíthetjük egymást. Én már lapoztam, de nagyon cuki ember és a személyisége is nagyon klassz, szívesen lennék a barátja.
2012. márc. 10. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát én így vagyok pont egy csajjal...engem totál összezavart..először ő keresett meg,már nem is emlékszem milyen baromsággal,nekem akkor nem jött be a csaj,de szép lassan elkezdtem megszeretni,és amikor már tényleg őt akartam,akkor meg észrevettem,h kiszeretett belőlem, amikor ezt analizáltam,akkor úgy döntöttem ,h hagyom a fenébe az egészet....csak az idegesített ,h akkoriban miért keresett meg,meg miért voltunk olyan jóban,most meg nem....na mind1, én most úgy döntöttem,h felhúzok egy falat és teljesen semlegesítem a csajt, ha éppen összefutok vele,akkor persze köszönök neki,meg beszélek vele pár szót,de innentől nem próbálkozok nála,mert sztem szórakozik velem...én innentől nem fogom keresni,ha akar valamit,majd megkeres ő,felőlem lehetünk barátok, különben sem érdekel már, beleszerettem egy másik lányba...


a storym azért lehet tanulságos neked is,mert sztem a pali ezek alapján könnyen azt hiheti,h szórakozol vele, hacsak nem ő szórakozik veled...

2012. márc. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát hallod tényleg jól megkeverted..már 3.-szor olvasom és

még mindig nem értem..akkor már jártatok vagy nem?

na akkor mondd neki,hogy nem akarok veled járni,csak barátkozni,mert már kiszerettem belöled

2012. márc. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

még egy ellentmondás.

önbizalom hiányosak vagytok,de neki prémium csaj kell?

2012. márc. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem dehogy...neki bármilyen csaj jó volna, mert még sosem volt barátnője egyáltalán, épp ez volt benne az idegesítő, hogy válogatás nélkül mindenkire nyomul, és nem akartam egy lenni ezek közül, végül is ez volt az egyik ami kiölte belőlem a szerelmet iránta, sosem mutattam ki neki, hogy tetszik nekem, hogy vágyakozom utána, hogy kívánom és azt sem hogy szeretem. Semmit, ehhez nagy önuralom kellett. Eleinte rám is csak random nyomult, aztán ő kimutatta hogy kellek neki, és utána rájöttem, hogy bejön nekem, kb 1 hónap csúszással, utána volt békülés, és utána az történt amit az egyik válaszoló írt , hogy totál lekopott, és kérte, hogy ne keressem. Akkor még szerettem, de azóta megembereltem magam és kiismertem őt, magamat és a helyzetet is. Rájöttem, hogy neki a külső a legfontosabb, és hiába érzem, hogy vonzódik hozzám, az utóbbi hetekben nagyon érdeklődőtt, nekem már nem kell, túl vagyok rajta...teljesen. Csak szerintem ő meg mostanság indult be rám igazán...ami meg elég gáz lenne, mert én már csak tényleg barátkozni akarok vele, mert arra meg kiváló, nekem már volt 3 pasim, van rálátásom a dolgokra, idősebb is vagyok 3 évvel tőle, és izgalmas, vidám társaság is, nagyon tudnám motiválni barátként...

Hát ez van..nem könnyű vele...

2012. márc. 10. 23:11
 7/9 anonim ***** válasza:

dugjatok.

akkor lehet,hogy visszaszeretsz belé.

2012. márc. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem, már nem fogok beleszeretni...

dug.ni? hát ő még szűz...azt is nekem kéne elvenni...fárasztó lenne

2012. márc. 10. 23:23
 9/9 anonim ***** válasza:
mi a fárasztó egy szüz fiúban ,én nem bánnám ha nekem lenne egy olyan,
2012. márc. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!