Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nektek általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek általában bejön ez a "a nők tudat alatt az apjukra hasonlító férfit keresnek" elmélet?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkodtam. Apunak kicsit hosszabb (8-10 cm), kócos, barna haja van, barna szeme, átlagos, inkább nyeszlett alkata van, izmos karokkal. Most vettem észre, hogy idáig csak és kizárólag ilyen srácok tetszettek, sőt, ha látok egy ugyan ilyen tulajdonságú srácot, 99%, hogy vonzódom hozzá. :D Nem direkt, hogy na, nekem mindenképp olyan pasi kell, aki úgy néz ki, mint apu, csak úgy jön... Ti hogy vagytok ezzel? Általában bejön? Vagy egyáltalán nem? Volt már rá példa? Köszi előre is!

21L


2012. márc. 11. 13:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
ja és sose élt velünk, évente 1×2× találkozok vele. illatról annyit, hogy fateron rengeteg dezodort fúj magára, mindig jó illata van és nekem is azok jönnek be, akiken érezni, hogy be vannak fújva valamivel 21L
2012. márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A jelenlegi párom eléggé hasonlít apura, de csak belső tulajdonságok szintjén. Ugyanolyan védelmező, kedves, hasonló a világnézetük is. Talán pont azért vonzódom a páromhoz, mert ugyanolyan biztonságban érzem magam vele, mint apuval kislánykoromban :) Külsőre viszont egymás ellentétei, apu nagydarab, barna hajú, barna szemű, a párom vékony, szőke és kék szemű... Na ezt fejtse meg valaki :D
2012. márc. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A férjem pont az ellentéte az apámnak. Izmos, kedves, alkalmazkodó. Apám vékony, határozott, kemény akaratú - domináns pasas.Soha nem tudnék ilyennel együtt élni - valószínűleg azért, mert magam is ilyen vagyok. Egyébnként sosem bántott, nem volt vele semmilyen problémám, "apuci kicsi lánya" voltam mindig. De férfiban mindíg az ellenkezője vonzott, az érzékeny, odaadó típus.
2012. márc. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút van benne valami. Talán az első nagy szerelmemet kivéve mindegyik pasiban aki komolyabban megfogott, volt valami az apámból. A legutóbbiról például az első másfél évben tök azt hittem, hogy semmiben nem hasonlít apámra, de végül aztán jellemben nagyon is előjöttek apám tulajdonságai.
2012. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Ha már így kategorizálni kell, akkor én inkább a meg nem született öcsémet keresem a pasikban, ugyanis szinte mindig 2-3 évvel fiatalabb srácokba gabalyodok bele. (:


23L

2012. márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
a 10-es válaszolóval teljes mértékben egyetértek!
2012. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is! :)
2012. márc. 11. 19:21
 18/20 anonim ***** válasza:
a negativ/pozitiv példát elfelejtetted hozzá adni... ugyanis az elmélet ki bővül azzal, hogy ha a szülők pozitiv példát mutattak az életben (a gyerek számára p-t) akkor fog olyat keresni, ellenben ha negativ volt, akkor probál telejsen az ellentétét keresni
2012. máj. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Azért nem mindig így van, az egyik válaszoló is írta, hogy apuka kicsi lánya volt, de nem tudna együtt élni egy olyan pasassal. :)
2012. máj. 25. 14:52
 20/20 anonim ***** válasza:
aki nem ismeri az apját az mit csináljon? :O
2012. júl. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!