Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány átvesz bizonyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány átvesz bizonyos szavakat a fiútól, az mire utal?

Figyelt kérdés

úgy értem,h ha a fiúnak ilyen jellegzetes szavajárása van és a lány ezt átveszi. ( pl. mindenre azt mondja h " na jóóóó",és egy lány akivel megismerkedett úgyszintén elkezdi használni és ő is mindenre ezt kezdi mondani,h "na jóóóó")

Meg úgy általánosságba véve sok mindent (szavakat,beszédstílust,hangerőt,hangsúlyt...stb.) átvesz tőle,az mire utalhat? ez a tisztelet jele? vagy nincs jelentősége?


2012. márc. 11. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Tetszik neki ez a beszéd és kész. Nem feltétlen van mögötte valami. Főleg nem tudatos valami.
2012. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy olyan mondás, hogy akivel vagy, olyan vagy :). Rám is ragadtak szavak, mozdulatok emberektől, akiket kedvelek, vagy akikkel egyszerűen sok időt töltök.
2012. márc. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes a fiúba. Na jóóóó, nem biztos.
2012. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Na jóóó. Hát ez aztán a különleges szavajárás, ő találta ki ezt a szókapcsolatot? Egyszerűen zseniális, nem valami rokona Grétsy Lászlónak?


Jó, nem használok ilyen szofisztikált, emelkedett szintű humort, mert a 14-15 éves korosztály, akik a legfellelhetőbbek ebben a témában nem értik.


Sőt, olyan szavakat sem használok inkább, hogy szofisztikált, azt sem értik.

2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az vagy amit megeszel xD
2012. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de más lányok nem vették át...csak egy...
2012. márc. 11. 15:38
 7/10 anonim ***** válasza:
a gyenge jellemek mindig űátveszik az erősjellemek viselkedés formáit... legjobb barátom lány, és látomr ajta hogy át vett tőlem egy pár dolgot, mozdulatot, szófordulatot, reagálási fajtát...
2012. márc. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy csak a gyenge jelleműek vesznek át szokásokat másoktól.
2012. márc. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is észrevettem már magamon, hogy ha sokat vagyok valakivel, előfordul, hogy "rámragad" a szóhasználata vagy ilyesmi. Nincs feltétlenül különösebb jelentősége.
2012. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Az nem igaz, hogy csak a gyenge jelleműek veszik át más szóhasználatát. Persze hajlamosabbak rá, de az egész inkább attól függ, hogy mennyire kedveljük a másikat. A barátainktól meg azoktól akiket jobban kedvelünk többször veszünk át szavakat. De persze attól is nagyban függ, hogy mennyire tetszik a másik ember szóhasználata, szóval nem feltétlenül jelent szexuális vonzalmat. Amúgy ez fordítva is igaz, hogyha átveszed valakinek a szóhasználatát, hangsúlyát stb. akkor szimpatikusabb leszel a számára.
2012. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!