Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az állítólagos "legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az állítólagos "legjobb barátnőm" összejött a volt passimal, de a csaj tudja h én még érzek valamit a srác után, de még is összejött vele. mit kéne most tennem? üljek és mindeehhez vágjak jópofát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 11. 23:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt és ki szakított kivel? Ha a fiú szakított veled akkor nemértem mi a probléma...így is úgy is talált volna magának egy másik csajt, és az pont a barátnőd lett, ez az élet..."KICSI A VILÁG" szól a bölcs mondás...ha a barátnőd bocsánatot kért vagy legalább megmondta neked a dolgot akkor sztem az még el is fogadható...úgyis találsz te is magadnak egy új srácot...ilyenekből nem kell ekkora ügyet csinálni, az élet megy tovább a srác nélkül, és lehet a barátnőd nélkül is 19/L
2010. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!