Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan párod akivel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan párod akivel a mostani "eszeddel" szóba sem álltál volna?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi történt? Hogyan tetted túl magad rajta?


Köszönöm a válaszokat.



2012. febr. 25. 12:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen, mert egy erőszakos tahó volt. Ha nem az volt, amit ő akart, akkor nem fogta fel az én véleményemet.
2012. febr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

Volt olyan. Fiatalka voltam, elhittem neki a sok maszlagot amit mondott. Amikor eszembe jut szánakozok magamon egy sort, hogy mennyire béna voltam és, hogy bekajáltam a marhaságait. Akkor nagyon fájt mikor elhagyott, de hamar túltettem magam rajta. Nem voltunk sokat együtt hivatalosan de előtte hónapokig szerelmes voltam belé és közben barátok voltunk. Azután mikor észrevette kezdte meg a hülyítést...

Ennek már 5 éve, azóta boldog vagyok a jelenlegi párommal.

23L

2012. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt!15 évesen jártam egy fiúval,akit azóta még arra sem méltatnék,hogy az utcán köszönjek neki.Szerencsére nem voltam vele sokáig,mindössze 4 hónapot,de így visszagondolva még az is rengeteg idő egy olyan alak mellett!Ha lehetne,akkor kitörölném azt a részt az életemből és legszivesebben letagadnám,hogy bármi közöm is volt hozzá!
2012. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Szia:) Igen sajnos volt. Kb egy évig voltunk együtt, csak az utolsó hetekben derült csak ki, hogy neki a második vagyok, úgymond csak egy kellék. Hogy derült ki? Egyszerűen lebukott. Rosszkor volt rossz helyen a "kedvessel" Magyarázkodni már nem volt ideje. Hogy tettem túl magam rajta? Hát sokat segített a családom és a barátnőim, akik végig azt mondták hogy ő nem is érdemelt meg, s növelték az önbizalmam. Persze kellett egy kis idő.
2012. febr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Igen, a férjemmel. Visszatekintve a közös éveinkre meg kell állapítanom, hogy nem voltunk egyenlő partnerek a kapcsolatunkban, kb. 70 %-ban ő volt a domináns. Sok mindenben alárendeltem magam, de ez sokáig fel sem tűnt. Az sem tűnt fel sokáig, hogy hárman vagyunk e párkapcsolatban, a harmadik fél személye folyamatosan cserélődik.

Sokáig magam okoltam a sikertelen házasságunkért, mert ő mindig megerősített abban, hogy én senkiházi vagyok, nélküle egy nulla, és ugyan kinek kellenék rajta kívül.

Talpra álltam, önbizalmam a helyére került, nagyjából egy évembe telt.

2012. febr. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Igen,volt,sajnos nem egy ilyen.Igazából olyanok,hogy a köszönést nem érdemlik meg,csak nekem túl jó szívem van,és ami napig sokszor még én rágom magam a történteken.Holott nem nekem kéne.

Végül is az egyiknél sokadik voltam a sorban,lusta volt és közönséges,a másiknál meg másodhegedűs,és ha olyan kedve támadt,bunkó volt velem,mint a föld.Én meg a szívemet kitettem persze.

2012. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Volt. Rám írt egy srác, aki eleve fiatalabb volt mint én (látott egy barátnőmmel és rajta keresztül felvett MSN-re). Nem akartam vele találkozni egyáltalán, se a chatelések nem voltak túl szívderítőek, és a képét sem találtam szimpatikusnak. Aztán közölte, hogy 2 hete meghalt az apja és hogy találkozunk e. Köpni nyelni nem tudtam. A tinédzser kisfiúk előszeretettel veszik elő ezt a sajnáltatós dumát, hogy majd a lány akkor elmegy velük, csak mert szegény srác. Én is belementem. Élőben még rosszabb volt mint képen (Azóta is nevetünk bnőmmel, hogy az a srác nem évről évre, hanem napról napra lesz egyre csúnyább). 2 hónapig jártam vele, majd szakítottunk. Nem értem miért jöttem vele össze. Azóta nem félek elküldeni valakit a fenébe, ha nagyon erőszakos és nem fogja fel, hogy nem akarok találkozni vele. Közös témánk nem volt. Én teljesen más körökben forogtam már akkor is, színházba jártam, nyelveket tanultam hobbiként stb. Ez a gyerek meg kijelentette, hogy milyen gáz, ha elolvasok egy könyvet és ne égessem magam a haverjai előtt. Ha most vki ezzel a dumával idejönne hozzám, hogy meghalt az édesapja, irtó sz@r neki és találkozzunk, megmondanám neki, hogy ez a tény semmit nem változtat azon, hogy nem akarok tőle semmit.
2012. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%

Igen, a volt feleségem ilyen. A hányinger elfog,ha rá gondolok. Ő úgy gondolta,hogy beoszthatja az én időmet, minden perccel és pénzzel el kellett volna számolnom, és csak vele mehettem szórakozni. Nem kellett magam túltenni rajta, mert örülök,hogy megszabadultam tőle.


33F

2012. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy életképtelen, mama kedvence volt... Kértem tőle valamit (pl takarítást), amit az esetek 99%-ában nem csinált meg, és ha számon kértem, sírva fakadt. 23 évesen... Szóval volt szerencsém 3 hónapig eltartani, aztán "hazavittem" az anyukájának.
2012. febr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem volt ilyen. Egy barátom volt a jelenlegi (és jövőbeni) párom előtt, de 16 évesen még nem volt értelme azt figyelni, hogy mennyire egyezik a jövőképünk, vagy mennyire hasonló az életstílusunk. Elhagyott 3 hónap után, így megtanultam, milyen, ha szakítanak velem. Mostmár persze semmi pénzért nem jönnék össze se vele, se mással, de mint mondtam, 16 évesen belefért.


Szeretném megkérdezni az elváltaktól, hogy esküvő előtt ezekre a dolgokra nem derült fény?(nem kötözködés, csak igyekszem mások hibáiból is tanulni.)

2012. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!