Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja itt a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt a lányok nagyobb része, hogy bejönnek nekik a macis fiúk (van akinek bejön, de ritka)? Mikor ha kimegyek az utcára, akkor majdnem az összes lány a díszpintyekkel mászkál kézen fogva.

2012. márc. 11. 16:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még elég a macilacis kérdésekből?
2012. márc. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a műtéthez, de azért belül a legnehezebb változni. Remélem minden rendben lesz. Iagzából gáznak tartom, hogy a túlsúlyos embereket kb. jobban elítélik, mint a láncdohányosokat, vagy az alkeszeket. Egyik túlsúlyos barátnőmet rendszeresen röhögik ki, amikor sétálunk az utcán. Nekem kínos az emberek viselkedése.
2012. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Sztem benne van az is hogy valószínűleg más az életvitele egy kövér srácnak és egy "díszpintynek".

Ismerek olyan embert, aki nem épp vékony, kicsit mackósabb, mégis olyan csinos barátnője van, de az a srác elég jó kapcsolatteremtő, tud csajozni is, és aktív közösségi életet él.

Míg egy másik srác aki otthon punnyad a gép előtt az ne is csodálkozzon hogy nem jön be a csajoknak.

2012. márc. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Gondolom az még eszedbe se jutott, hogy tegyél ellene, és sportolj valamit. Nekem nem kellene hájas pasi, én se hagyom el magam, sportolok!!!

26N

2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
37%
Ha igénytelen vagy, keress egy hasonlóan igénytelen, elhanyagolt külsejű nőt! Ne itt siránkozz!
2012. márc. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Aki nem dagadt disznó az neked már díszpinty.Szánalmas vagy.
2017. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!