Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti melyiket választanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyiket választanátok? (Leírás alapján)

Figyelt kérdés

Első: 18 éves , nagy zöld szemű fekete hajú srác , barnább bőr , nagyon jóképű kb 175 cm , jó testű/izmos. Balhésabb , inkább rossz fiús (hallottam hogy régen Drogozott és nagyon durván csinálta - abbahagyta mert állítólag 17 kg fogyott miatta), de nagyon okos - mindig a középpontba van és nagyon jó fej


Második: 17 éves ,focista elég magas , fehér bőr -barna szem - annyira nem helyes azért, ő is izmos valamennyire . Nemtudom ő milyen , szerintem nem balhés bár elég nagyképű szokott lenni. Bulizni is eljár bár róla még nem hallottam sztorikat , most nincs barátnője és jó fej ő is . Meg sok pénzük van , van kocsija meg ilyesmi.


2012. márc. 11. 20:17
1 2
 11/17 Zsigulee ***** válasza:
Szívem szerint egyiket se.De ha muszáj,akkor a 2. normálisabbnak tűnik.
2012. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 AVATAR282827 ***** válasza:
hmm...egy drogos balhés kreol, vagy egy nagyképű bunkó focista?...nagyon jó kilátások...az meg hogy a végére odaírtad hogy de ő gazdag, meg van kocsija...hát ez rólad is sok mindent elmond...válaszd amelyik jól esik...mindegyiknek ugyan az lesz a vége...
2012. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Mi döntsük el, hogy Te kivel járj?


Válaszd a gazdagabbat, úgy is csak arra hajtasz.

2012. ápr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A csajok mindig az érzéseik alapján döntenek. Amennyiben ad magára egy pali, úgy szinte bármelyik csajt meg tudja szerezni, ha átmegy a nők ösztönös, valamikor tudatos tesztjein. A kommunikáció, a testbeszéd és az értékrendszer a lényeg.
2012. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, ezt egy ilyen oldalon kell megkérdezni ahova az emberek fele baromságokat irkál be. Válaszd a faterod...
2012. ápr. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Első. Szeretem a rosszfiúkat. A párom is kb ilyen. Amugy meg szerintem te is jobban vonzódsz hozzá. :)
2012. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Első *-* imadom a rossz fiúkat 😍😍😍😍 es hol lehet vele találkozni ???? Vagy képet kérünk! !!!
2017. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!