Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » (többi lent) 13 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(többi lent) 13 éves lánynak van esélye 17 éves fiúnál?

Figyelt kérdés

Az lenne, hogy egész jóban vagyunk egy héten 1-2x találkozunk a zongora óra elött után. Tudom hogy nincs nála sok esélyem mivel tudom, hogy ebben a korban a fiúkat inkább a szex érdekli én meg azért még nem akarom elveszíteni.:/ Még csak az eső csókom se volt meg :(

de én már 1 randitól is boldog lennék..

hogy 'hivathanám' el magam? :(


2012. márc. 11. 22:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

hát ez nagyban függ attól, hogy milyen adottságokkal rendelkezel :D akár össze is állhat veled... de hosszú távra azért ne tervezz.


17/f

2012. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem akartam hosszú kapcsolatot de azért 1-2 hónap 'boldogságra' nem mondanék nemet! :/

'adottságaim' a következők:

-zöld szem

-sötétbarna, rövid haj

asszem ennyi is :l

mellem még annyira nincs de nem is akarok hatalmas kannákat hisz még csak 13 vagyok még rá érek fejlődni de azért méretem: 70/a (tudom a legkissebb)

de a lényeg hogy 'hivassam' el magam randira? :/

2012. márc. 11. 22:31
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyen adottságokkal sehogy.. sajnálom. Jó, ez most kemény volt, de szerintem max hugica-kategóriába kerülnél nála.. :\ :)) Ennyi idősen még ne akarjál bepasizni ;)
2012. márc. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
46%

Van esélye, csak kérdés,hogy mire?!

Még nem lehetsz érett egy kapcsolatra, pláne egy idősebb fiúval, aki esetleg már többet is akar a mosolygásnál.


Én 13 évesen még azt is cikinek éreztem, hogy ha valaki megfogja egy fiú kezét. :-) Hát ennyit változott a világ.

2012. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Már ne is haragudj meg, de szerintem te is tudod a választ... Egy olyan 17 éves fiú aki összejön egy 13 éves csajjal az csak arra hajt, hogy megdugja. Nem akartam bunkó lenni de itt ez az igazság.
2012. márc. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát ezt valahogy én is gondoltam :/

de a napokban leszek 14, gondolom nem sokat számít..

De azért mégis hogy hivathatnám el magam vele? =(

2012. márc. 12. 15:38
 7/16 anonim ***** válasza:
:) nem baj hogy van egy kis korkülönbség, a lényeg hogy a fiú rendes legyen, ha zongoraórára jártok, akkor dumáljátok ki utána a zenét (az én zongorista kérdésem a, ha van feloldójel egy c előtt ami cisz d dúrban akkor az egy oktávval alattira is vonatkozik, vagy basszus kulcsra...? annyira nem hülye kérdés, mert elgondolkoznak azok is akik régen zenélnek és bingo van egy téma) kérdezz a zenéről, és említsd meg hogy hétvégére a barátnőd pont lemondta a programot... célozgass, bár szerintem is még egy kicsit fiatalka vagy, de egy próbát megér :)
2012. márc. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gizi, ha hazamegyek megbeszéljük.

Apa

2012. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem értettem pontosan de ha ugy van ahogy gondolom:

akkor ami violin kulcsban fel van oldva az csak arra az egy ütemhez van.

A basszus kulcsnál ugyan úgy kell játszani =)

2012. márc. 12. 16:30
 10/16 anonim ***** válasza:
16:13! Már jó pár éve zongorázom, de én is elgondolkodtam egy pillanatra, hogy mivan...? :DDD
2012. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!