Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is volt már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen pozitív csalódás?

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy van a sulinkba egy fiú,és nagyon sokan utálják,kibeszélik a háta mögött,mert elég bunkó meg nagyképű gátlástalan és kicsit szórakozottnak is látszik,és még sorolhatnám...na mindegy és a lényeg,h most egész véletlenül összeismerkedtem vele jobban,és eleinte ugyan volt bennem egy kis előítélet ,de most h jobban is megismertem,rájöttem ,h egy rendes srác,nekem nagyon nagy pozitív csalódás volt:) nem is gondoltam volna,h valójában ilyen, és érdekesmód vele most már sokkal jobban kijövök,mint mondjuk azokkal akik utálják őt...azt hiszem belé szerettem...tényleg nem szabad előítéletesnek lenni,...szerintem nagy általánosságba is igaz,h az ilyen embereket mint ő, nem szereti senki,pedig néha sokkal jobb emberek,mint azok akik kibeszélik.
2012. márc. 12. 10:21
 1/7 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem,h nem e én látom rosszul? ne e azért van,mert h engem elvakít a szerelem?
2012. márc. 12. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:
te látod rosszul! ;)
2012. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kibújik a szög a zsákból később. Ahhoz viszont még várnod kell pár hónapot!
2012. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akit szeret az ember, azt tökéletesnek látja.
2012. márc. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, max középiskolás vagy, ebben az esetben simán igazad lehet. Ebben a korosztályban simán előfordul, hogy azért néznek ki valakit, mert más, nem illik a képbe. Az is teljesen egyértelmű, hogy a gimis menő arcok általában fostalicskák, az életben ritkán viszik valamira.


Ettől függetlenül a közutálat olyan, mint a pletyka: alattomos, szemét dolog, de legalább egy minimális alapja mindig van.

2012. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaja gimi :)
2012. márc. 12. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:

hát általánosítani nem szeretek, de ők ilyen elveszett amberek általában, tudja hogy hogy lehet szimpatikus egyes embereknél, és ha akar tud úgy viselkedni, de van több énje is, és ő se tudja igazán hogy melyik a valódi énje, majd kiforr, és elmegy vmeik végletbe, vagy egy köcsög beképzelt majom lesz, vagy egy rendes csávó.

Én is ilyen voltam, de eszembe jutott egy példa, tutti gimiből Nathan is ilyen karakter volt.

2012. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!