Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felemészt már a dolog, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felemészt már a dolog, mit tudnék tenni? Miért nem akar komolyabban?

Figyelt kérdés

Lassan két éve vagyok szexuális kapcsolatban egy sráccal (28-én 23) és kb egy éve ugy érzem szerelmes vagyok belé,de sosem mondtam neki semmit az érzelmeimröl,és ő se nekem,kb egy hiányzol szót is harapófogóval kell kihúznom belőle.28éves és én úgy gondolom hogy azért egy 28 éves srácnak talán itt lenne az ideje komolyodnia,komoly kapcsolatot épitenie és idöben családot alapitani,mert ő maga mondta nem akar késön gyereket,látni akar ahogy felnő,de én ezzel nem azt mondom hogy állapodjon meg mellettem,hanem állapodjon meg vagy velem vagy mással,de vagy együtt csináljuk vagy külön mert ez engem a földbe taszit és sokszor szerettem volna neki elmondani az érzéseim,de tudom hogy sosem érdekelték volna öt,és ha tudná mit érzek,nem hoy gondolkodásba esne hanem azonnal tovább álna,de itt a nagy kérdés az egészben..Akkor miért van velem?? miért van velem lassan 2 éve??mire jó ez? mert oké hogy szexkapcsolat de ez sem mehet a végletekig és hiába szeretem,és akarnám vele egyedül ehhez kevés vagyok de ha megkibontakozom az van hogy eldob.Mit tehetnék? ne mondjátok beszéljek neki az érzéseimröl mert nem érdeklik.

elöre is köszi


2012. márc. 12. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben keresnék más pasit. Lehet, hogy én gondolom rosszul, de szerintem ez nem akar tőled semmit, csak kényelmes, hogy van kit kefélnie, nem kell udvarolgatnia sem, csak csettint és ott vagy.
2012. márc. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 -=Koldus=- ***** válasza:
100%

Akkor mégis mit vársz mit mondjunk? Mi még annyira sem ismerjük azt a srácot, mint Te. De ha nem beszélsz neki az érzéseidről akkor x évig is elhúzódhat ez a dolog. Ha a szexen kívül nem akar Tőled semmit, akkor túl sok vesztenivalód nincs, ha elmondod neki mit érzel iránta, de legalább tisztán láthatsz és idővel tovább tudsz lépni.

De az is lehet, ha bevallod neki, hogy többet szeretnél Ő is megnyílik. Sosem lehet tudni...

2012. márc. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azért az nem menne ilyen egyszerüen,hüségesek vagyunk egymáshoz hüségen bizalmon megértésen alapul köztünk ez,és tényleg.Kétségeim sincsennek afelöl hogy megcsalna,és én sem teszek vagy tennék ilyet.mindig azt mondja ez több mint szex,napi 24 orábol 18 at bezsélünk,mindent tudunk egymásrol,mindent megbeszélünk,azt is tudja ha pisilni megyek.Nem megyek buliba ha nem enged,nem megy buliba ha nem engedem,szászor inkább engem választ,és én szintén öt.
2012. márc. 12. 20:48
 4/9 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló: 2 éve müködik a dolog,nem hiszem el hogy 2 év alatt nem tudta magában ezt lerendezni hogy mit is akar tölem.2 év kevés ehhez hogy rájöjjön mondjuk velem akar lenni,vagy külön menni mert más lányt keres?
2012. márc. 12. 20:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha akarna tőled valamit már rég lépett volna,én is éltem ilyen kapcsolatban,elhittem h neki csak én vagyok,de amikor már az orrom előtt volt más lánnyal akkor ébredtem rá hogy ő nem akar engem csak amíg nem talál magának mást el van velem.Ne nagyon éld bele magad,most keresed az okokat de szerintem és tapasztalatból mondom nincs ott semmi érzelem felőle.De mi lenne ha lépnél és rákérdeznél?
2012. márc. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Világos pedig, miért nem akar komolyat. Mert arra tart téged, amiben megállapodtatok 2 éve: kósza numerákra. Miért érzed jogosnak, hogy veled alapítson családot? Fog családot alapítani, de nem veled. Azt javaslom, hogy tárd fel neki őszintén az érzéseidet, de viszonzásra ne nagyon számíts, mert ha ő is hasonlóan érezne veled kapcsolatban, már réges rég lépett volna. Arra a kérdésre felelve, hogy minek van veled? Azért, amiben megállapodtatok: a dugás miatt. A férfiak nem komplikálják túl a dolgokat. Amint találkozik valakivel, aki megérinti annyira, hogy komolyan tervezzen vele, azonnal ott fog hagyni.
2012. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kedves utolso: Látom olvasni nem tudsz.. "Miért érzed jogosnak, hogy veled alapítson családot? Fog családot alapítani, de nem veled. " nem érzem jogosnak söt ..leirtam érhetöen --én ezzel nem azt mondom hogy állapodjon meg mellettem,hanem állapodjon meg vagy velem vagy mással,de vagy együtt csináljuk vagy külön mert ez engem a földbe taszit.Id..ta mondom vagy velem vagy mással ha mással akar családot meg ilyenek elengedem te hibbantagyú..

nem viszonzást várok hanem egy lezáro pontot.mégis mi legyen a vége?velem van vagy nélkülem

2012. márc. 17. 19:13
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves utolso: Látom olvasni nem tudsz.


Kedves kérdező, te pedig képtelen vagy helyén kezelni a tényeket: ennek a pasasnak DUGÁSRA kellesz, ez ilyen baromi egyszerű és ahelyett, hogy fognád magad és kilépnél ebből a megalázó helyzetből, kombinálsz össze-vissza hülyeségeket. A pasi tizedennyit nem dilemmázik rajtad meg a hogyan továbbon, erre mérget vehetsz. Még egyszer elmondom, mert úgy látszik, ezt meg te nem agy képes ésszel felfogni: ha a 2 év alatt ez a fickó komolyan akart volna tőled valamit, már rég együtt lennétek és boldogan terveznétek a jövőt. De mivel erről szó sincs, minden egyes perc elvesztegetett idő ezzel a pasassal, ha te komoly kapcsolatra vágysz.

2012. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben voltam több mint 2 évig.

Elhittem, hogy én vagyok neki egyedül, nekem tényleg csak ö volt. Most már el tudom képzelni, hogy esetleg ez nem így volt. Akkor nagyon szerelmes voltam bele és minden energiámat felemésztette az, hogy magamba bolondítsam. Kb úgy voltunk, mint Te meg a pasid.

Viszont nekem idöközben az önbizalmam nullára csökkent, mert hiába vetettem be mindent, egyszerüen nem adta jelét, hogy komolyabbat akar tölem, pedig ö tudta, hogy én szeretnék vele közös jövöt. Ùgy éreztem, hogy nem vagyok jó semmire...

Fél éve viszont minden akaraterömet összeszedtem, és kidobtam. Azóta is hívogat, találkozgatni akar. Èn még mindig szenvedek belül, és kínoz az egész, de tudom, hogy megint ugyanaz lenne. Sz@r ráébredni, és fáj, és tudom, hogy neked is fáj, de hidd el ez elhúzódhat akár több évig is, és a fiatalságodat nem kapod vissza! Keress valakit aki büszkén felvállal, és akit nem kell gyözködni, hogy veled legyen. Szerintem Te okos vagy és intelligens, és biztos vagyok benne hogy szép is. Hidd el, találsz jobbat.

Az ilyen az nem férfi! Az igazi férfi az erös, és családja van, nem szexpartnere! Törj ki ebböl a megalázó helyzetböl. hidd el utólag rájössz, hogy jól döntöttél, csak pazarlod az idödet mellette.

2012. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!