Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hete járok a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete járok a barátommal és ma este elpukiztam magam előtte. Rendesen kiakadt és azt mondta nem kéne találkoznunk egy ideig. Akkor ennek annyi?

Figyelt kérdés
Rohadt igazságtalan,mert nem direkt volt és mindenki szokott...
2012. márc. 13. 00:56
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Te is roppant értelmes lehetsz ha másokat minősítesz arrogánsnak és hasonlóaknak csupán mert az illető azt mondja,hogy egy nő nem fingik,büfög orrba-szájba.

Egy nő legyen nő!

Igenis mindent vissza lehet tartani vagy késleltetni. Hiába eresztesz el egy sunyi galambot és tagadod le ,ha érezni..

Magamból indulok ki szóval ha valaki vissza akarja tartani,vissza is tudja-megint másik dolog,hogy nem akarja és inkább gusztustalankodik mert ezt látta otthon..

2012. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Az én (volt) legutóbbi barátnőm is eleresztett (spontán) egy rövid sorozatot (aki volt katona, az tudja, h ez 3 lövést jelent gyors egymásutánban) - mondtam neki : zene füleimnek. Ezek után később többször is előfordult, mert tudta, h engem nem zavar, sőt még inkább tetszik is nekem.

(Jó, az is igaz, h én meglehetősen fenékmániás vagyok)

2015. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!