Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt. De mégis szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. De mégis szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megcsalt a barátnőm. de mégis szeretem, és hiányzik....

tudom, hülye vagyok ha megbocsátok, és sosem fogok benne már bízni...de akkor is...megőrülök érte....

de valahol meg az van bennem, hogy ha szeretett volna, nemcsal meg, még ha egy csók is volt csak...

megérdemel mégegy esélyt?


19/F

18/L


és fél évet voltunk együtt nagyon szerettem...


2012. márc. 13. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki a dolog? Hogy történt az eset? Ezek fontosak lehetnek.:)
2012. márc. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Szerintem egy csók még nem a világ....

Beszéljétek meg és lépjetek tovább! :D

2012. márc. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. az exével volt a csók

2. mástól kellett hogymegtudjam, ő nem mondta volna el, vagy lehet elmondta volna de nem akkor...hazudott végig, hogy nemvolt semmi pasizás a buliban...

2012. márc. 13. 10:49
 4/13 SzilKa ***** válasza:
Egy esélyt szerintem mindenkinek lehet adni, de csakis egyet. Ha megint megtörténik, akkor nincs mese, csapodár az illető és bármikor megteszi újra.
2012. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért csinálta?

Csók és szex között van egy óriási különbség...

2012. márc. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

szerintem még mindig érez valamit az exe után..:/

én pedig nem akarok 3. lenni...

2012. márc. 13. 10:59
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt is te írtad.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Itt még 20 éves voltál, időutazó vagy, vagy mi?

2012. márc. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Zitka ***** válasza:

Szerintem már az is elég nagy baj, hogy megcsalt (legalábbis nálam a csók már megcsalásnak számít), de így még rosszabb, hogy az exével tette ezt meg, és mástól kellett megtudnod a dolgot. Én a helyedben szakítanék vele, akármilyen nehéz is.

Elhiszem, hogy szereted, de ahogy te is írtad ezek után már nem bíznál meg benne, és ez érthető is.


Azóta beszéltél vele erről, hogy megtudtad a dolgot? Hogyan reagált rá?


22/L

2012. márc. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nem...az nem az én kérdésem...de gyanúsan sok az egyezés pedig...érdekes.

beszéltem igen...bőgött, meg könyörgött hogy nézzem el neki...mert engem szeret...ha nem szeretne nem könyörögne nekem meg stb...

de ha meg szeretett, akkor miért kellet a csók?! miért nem tudott rá nemet mondani?

2012. márc. 13. 11:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem se az egy csókkal van bajom, az még megbocsájtható, de ha az exszel történt, azt nem bocsájtanám meg.
2012. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!