Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom. Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom. Nagyon szeretem még. Mit tegyek? Ti megbocsátanátok?

Figyelt kérdés
4hónapja vagyunk együtt.. a volt barátnőjétől tudtam meg, hogy megcsalt.. 1hétig folyamatosan odajárt hozzá minden éjszaka.. mit tegyek? nagyon szeretem :(
2011. nov. 29. 14:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy kis eszed, meg büszkeséged, akkor szépen otthagyod.
2011. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Lapát...ha megcsalt, ezután is meg fog, nem tudod megváltoztatni. Keress mást, őt pedig felejtsd el.
2011. nov. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
77%

Eszem ágában sem lenne megbocsátani, ha most ezt teszi megteszi később is... Ő nem szeret téged, így csak szenvedni fogsz a kapcsolatban.

Én dobnám a helyedben.


27/n

2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Randy Orton ***** válasza:
100%
Ha már egyszer megcsalt, akkor többször is megfog.
2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem leszel képes az eszedre hallgatni akkor rövid időn belül minden pasi lábtörlője leszel. Spórold meg a szenvedést és dobd ki, megcsalásra nincs mentség, főleg ha rendszeresen csinálta. Próbáld meg ezzel a tetűvel elképzelni a jövőtöket úgy, hogy még mindig meg-megcsal, nem szép igaz? Tedd ki a szűrét mielőtt a szíved okozza a veszted, kérlek!

21/F

2011. nov. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

hány éves vagy? ha már 4 hónapot sem bír ki melletted nem tudom mit vársz a későbbiekbe? hagyd el gyorsan.

ha egy hosszú kapcsolatban gondok adódnak, előfordulhat a megcsalás, de 4 hónap alatt?

2011. nov. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
36%

Ez nem feltétlenül igaz,hogy ha egyszer megtette többször is megfogja.

Mi a párommal 1.5 éve vagyunk együtt és bizony nála is előfordult egyszer,hogy félrelépett.

Még nagyon az elején voltunk egy hónapja se voltunk együtt.

Nála hatásos volt mert ezzel jött rá,hogy engem szeret.

Azóta minden gond nélkül vagyunk együtt.

Azt mondom tehát,hogy egy esély még belefér,persze csak akkor ha tényleg látni rajta,hogy nyomasztja a dolog és megbánta. Ellenkező esetben én sem bocsájtanék meg!

2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Lapát! Mindenképp. Úgysem tudnál benne bízni többé. Ha a büdös életben nem csalna meg többet, akkor sem bíznál benne, és egy rakás sz.r lenne a kapcsolatotok. Légy nő!
2011. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Inkabb a kapcsolat elejen bocsanatos a megcsalas, mind tobb ev elteltevel.
2011. nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
81%
14:32 jó hülye vagy, megcsalásra NINCS bocsánat.
2011. nov. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!