Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha van egy fiú aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha van egy fiú aki akar járni velem és énis vele de túl messze lakik tőlem és a szüleim nem engednek el hozzá?

Figyelt kérdés
én 13 éves vagyok ő is ő heves megyében lakik és pedig komárom-esztergom megyében

2012. márc. 13. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Köhömm, keress valakit a közeledben.
2012. márc. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de nincs közelebb olyan fiú mint ő mert benne megbítom és a többi fiú nem olyan..
2012. márc. 13. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg 18 leszel azt mész Isten hírével.
2012. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérd meg a fiút,hogy webcamerázzatok 4esben.Te,ő,az ő anyukája és a te anyukád.
2012. márc. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
folytatás:szal legalább látnák egymást és biztosítanák a szülők egymást, hogy nyugodtan talizhattok.Mondjuk egy szülinapi zsúron.
2012. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyétek rá a családotogat, hogy ugyanoda menjetek nyaralni.
2012. márc. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menjetek együtt Anyukádékkal.
2012. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 annaberecz22 válasza:
ugyan ez van velem én is 13 vagyok csam a srác német országban él
2012. aug. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!