Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdekelnek a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekelnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Illetve érdekelnek, de csak addig amíg szexelünk. De amint elkezdenek beszélni bármiről, munkáról, magukról, eddigi élményeikről, egyszerűen nem tudok figyelni, mert nem érdekel. Automatikusan kikapcsol az agyam, meg sem hallom. Már próbáltam kényszeríteni magam a figyelésre, de nem ment. Én sem osztom meg senkivel a problémáimat, mert úgysem tud rajtuk senki sem segíteni, és hát a másoké sem nagyon érdekel. Most van egy barátom, és néha csak úgy átjön beszélgetni. Én viszont ilyenkor mindig csalódott leszek, hogy csak ezért átjött. Hogy lehet ezen változtatni?
2012. márc. 13. 13:51
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
84%
Szuper vagy! Ne akarj változni! Ilyen nőt keresek :D Aki békén hagy, hagy élni a saját világomban, de azért az lepedőakrobatikát sem veti meg. Like-ollak!!!!
2012. márc. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
19%
Egy kib*szott felszínes ember lehetsz, sajnállak:/.
2012. márc. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Én sem szeretek beszélni a problémáimról, de a velem kapcsolatban álló emberek problémáján viszont szeretek segíteni, meghallgatni őket, és szeretem megismerni őket. Szerintem ez nem természetes, hogy ilyen totál érdektelen vagy az embertársaiddal, mindenképpen ez egy lelki torzulás véleményem szerint.
2012. márc. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:
Eddig 1-1.
2012. márc. 13. 13:57
 5/52 anonim ***** válasza:
66%
Mert az intelligenciahányadosod egy laposféregével vetekszik, de sebaj. Sokan pont ilyeneket keresnek egy éjszakára. Diszkók környékén keresgélj.
2012. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Ja, de gondolom a kérdező abban a cipőben jár, hogy akit vonzónak találna és szexelne vele, az általában nem jó barátnak. Gyakori eset.
2012. márc. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Nem vagyok mindenkivel ilyen érdektelen. A családom mindig meghallgatom, segítek is, ha tudok. De idegenekre nem tudok odafigyelni.
2012. márc. 13. 13:58
 8/52 anonim ***** válasza:
12%
Nem kéne elitélni, egy laza kapcsolat is lehet ugyanolyan becsületes és tartós is.
2012. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Szerintem meg túl okos vagyok hozzájuk. IQ 134.
2012. márc. 13. 14:01
 10/52 anonim ***** válasza:

74%-os, te vagy a fogadatlan prókátor. A kérdező majd megvédi magát.

Ebben az esetben lehet, hogy csak nem találkoztál egy hozzád illő fiúval.

2012. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!