Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire féltékeny lennék? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire féltékeny lennék? Én egy nagy problémámat akarom megosztani veletek. Barátommal eggyütt vagyok 8 hónapja és volt neki előtte bnője 3 és fél évig igaz mindig szakítottak szétmentek és más lányal is volt közben.

Figyelt kérdés
De viszont sok élményükk volt voltak Párizsban is és ez engem még mindig nagyon zavar.Ha felébredek egybőleszembe jut.Vele is szoktam álmodni.Ha barátommal meg vmi programot csinálok egyből ő jut eszembe hogy vajon ők is csinálták e már. Ighaz nagyon sokat tudok róla mindig kérdezgettem de most már elege van neki is hogy nem szállok le a témárol és megy a veszekedés.Ennyire féltékeny lennék rá???
2012. márc. 13. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Jah, de minek, hiszen egyszer már válaszott. Ne tedd megint választás elé.
2012. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A párod valószínűleg megcsal. Azért álmodsz vele, és jut folyton eszedbe, mert tudod, hogy nem bízhatsz meg benne.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és hidd el, nem volt valami felemelő érzés, de miután szakítottam vele, sokkal jobb lett az életem.

22/L

2012. márc. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én nerm választás elé teszem csak mindig mondom neki h ez igy szar hogy ennyi emlékük van de őt totál nem érddekli.



Tuti h nem csal meg mert az egész életét csak miattam megváltoztatta.És nagyon féltékeny.Mindig megkérdezi hogy vmi fiu nem e irt v ilyesmi

2012. márc. 13. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!