Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még itt ekkor a balf....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még itt ekkor a balf. Szok vagy egyedül maradtam? (egy csaj aki. )

Figyelt kérdés

ezt is azért írom le, mert akk jobb lesz, meg hogy egy jót röhögjetek xd


szóval nagyjából nyáron kezdödött mikor partyztunk és olyan jó volt egy csajt átkarolni, de mondom ezt csak a partyzás hava ,csak érezzük jól magunkat, aztán szeptemberbe újabb party, és feltűnik, hogy néhányszor mintha olyan különösen figyelmes lenne velem szemben a csaj.. jó nem törődök vele


aztán suliba egyszer ülök folyosón és tök sokáig néz, szemezünk kb 4-5 mpig , az osztálytársaimnak is feltűnik, majd ritkán suliba büfébe dumálunk két szót majd elköszönünk egymástól, folyosón még párszor nézzük egymást , nem szólunk mivel már azelőtt köszöntünk egymásnak, de látom rajta hogy mosolyog ,és még sokszor ez, de én kb nem hiszem el, mert nyár óta is 2. tali után fészbukon dobott egy ribanc és kb a csajozáshoz való értékeimet lerombolta, olyan senkinek nem kelleni valónak érzem magam(sok hobbim van, ez miatt sok emberrel ismerkedtem meg az utóbbi időben és ez feltölt, de mégis önbizalomhiányos vagyok alapjáraton)


még volt olyan is hogy éppen megyek le, ő meg 2 szinttel feljebb. felnézek és csak úgy látom hogy rámint meg mosolyog, én meg zavaromba kb csak simán megyek tovább


szal volt pár ilyen dolog még, és pár lehetőség ami kihagytam hogy megismerjem,mert egyszerűen nem hittem el annak ellenére hogy szinte egyértelmű volt a szitu


és most jön a pláne. összejött egy sráccal, méghozzá ugyanabba a suliba jár ahova én, és ma láttam ahogy smaciznak. na erre jelenleg nem akarok semmiféle szót használni milyen látvány volt. persze tudom hogy ideje volt a csajnak vmit tenni mert ha kell neki vki akk majd csak talál..


de még mindig nem értem, habár ma nem volt semmi csak köszöntünk egymásnak, de kb megin úgy ment el mellettem - miközbe a csávójával beszélt- hogy kb végig nézett, de úg yhogy még a fejével is követett pár másodpercig xdxd


most ez mi???


tökre felk..rja az agyam ez a semmi önbizalom


nem vagyok csúnya gyerek,kajak jóképűnek tartom magam, egyedül annyi hibám van hogy nem túl szép most a bőröm, fogszabályzót is kaptam, izmos vagyok, gitározom,

parkourozom


de az emberekkel nehezen jövök ki


na erre írjatok amit gondoltok, leírtam, így egy fokkal jobb

f


2012. márc. 13. 18:55
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ha "olyan senkinek nem kelleni valónak érzed magad", akkor azt rohadt jól érzed.
2012. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

ez annyira beteges dolog lenne?

hibáztam és még nem bírtam felfogni teljesen hogy lehetne kiutat találni


tudom hogy szánalom az egész.

2012. márc. 14. 20:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!