Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudják magukba bolondíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudják magukba bolondítani a tizenéves lányok a huszonéves férfiakat? Nem értem.

Figyelt kérdés
2012. márc. 13. 20:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Dolores: "A fiatal lányok örülnek, ha végre férfihoz jutnak." Egy nagy túrót! Mindenki próbálkozik náluk folyamatosan.

De szerintem Dolores amúgy is egy idősebb pasi.

2014. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
73%
Marketing és média, fiatalságmánia, hetvenes években nem volt ilyen, ez is a pénz és a bevételek miatt van, mindenki tizenéves akar lenni, sok idióta azt hiszi, ha 16 éves a csaja, ő is annyi lesz, tizenéves semmit nem vár, rajong, lelkes, kezdő, nincs összehasonlítási alapja, nincs még gyerekvágya, ergo nincs vele felelősség, macera, csak dugni kell, fizetni neki pár dolgot és lehet körbehurcolni mint valami díszes kelléket, az a férfi, aki huszonéves létére tizenévesek után futkozik, nem férfi, csak egy majom.
2015. márc. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát érdekes, hogy engem nem tudtak. 30 éves koromban sorra koptattam le a 20 éves lányokat. Ez van
2022. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!