Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képes kioltani a szerelmet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes kioltani a szerelmet a családi probléma és az anyagiak?

Figyelt kérdés

Engem sorozatban értek mind a két oldalról (saját család, párom családja) a viták... anyám bolond volt, a párom anyja is az és mind a kettő elvált, az én anyám még 2 éves koromban elvált apámtól... nekem nem volt senkim, csak a nagyanyám, ő törődött velem meg persze anyám is, de vele sok baj volt, mert sosem tudta feldolgozni a szerelmi bánatait, így volt, hogy orvosok segítségére volt szükség... a párom anyja is hasonló cipőben járt, az verte is a lányt, én menekítettem ki onnét, mikor hozzánk költözött, csak anyám is begolyózott, szokásos csalódás érte nem az igazi lovag jött el, és ordibált, le akart ugrani az emeletről stb... akkor már a párom nálunk lakott, és traumaként ért, hogy lehet elhagy anyám miatt, de reménykedtem, hogy megért... végül megértette, nem nézett le, tudta, hogy nem én tehetek erről... mára albérletben lakunk, sok a kiadás, a pénzügyi gondjaim emésztenek fel, havi 70 a lakás is és kajálni is kell... párom még 18 éves és nappalin tanul. diákmelót vállalt. De a gondok emésztenek és úgy érzem eltűnt a lángolás nekem, szeretem a páromat, az Igazimnak tartom, de nem lángolok és boldog sem tudok lenni ezek miatt.. arról nem beszélve hogy tini koromban egy születési rendellenesség miatt, többször műtöttek és szenvedtem eleget és úgy érzem mikor boldog lehetnék akkor se engedi a sors, hogy az legyek... mindig jön valami, úgy látszik nekem ez jutott, nem tudom mit csináljak... hogy tudnék ezen segíteni, hogy átélhessem újra az egészet, a lángolást és minden mást? Szerelmes vagyok úgy érzem, de nem tud felszínre törni az érzés, mert sok a bajom... 1,5 éve járunk ebből fél év volt nekem boldog míg a saját anyám be nem dilizett.


24/F


2012. márc. 14. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj,lusta vagyok elolvasni, de a válaszom a kérdésedre: szerintem igen.
2012. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ha lesz türelmed olvasd el, de azért köszönöm a választ!
2012. márc. 14. 12:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,kiolthatja. Viszont gondolj abba bele, hogy most már külön vagytok a szüleitektől és tényleg csakis rajtatok múlik, hogy a közös életetek problémáit miképpen tudjátok megoldani!

Ha nem lenne a párod,akkor visszaköltöznél anyukádhoz?Vagy ugyanúgy ki kellene csengetned az albérleti pénzt,és ugyanígy padlón lennél,viszont egyedül is lennél és magányosan is?!


Sajnos nagyon nehéz elkülöníteni az otthonról hoztot sérelmeket,illetve ezeken túltenni magunkat...


Kicsit mérlegej és döntsd el, hogy mit is akarsz az élettől,mit vársz a párodtól,mit nem szeretsz és mit szeretsz benne.Beszélj róla ezekről mindenképp!Semmit ne tarts magadba!!!!

2012. márc. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos igen tönkre tud menni, minden érzelem, amikor a gondok kerülnek elõtérbe!

En is ebben a cipõben járok, de úgy segitek magamon, hogy mindig kiirom magamból egy papirra. Ez valahogyan megkönnyebbülést jelent. Megpróbálok sportolni, hogy addig se gondoljak a gondokra!A futás nagyon sokat segit!

Mindig azt mondom, jobb lesz, nem szabad, hogy a gond erõsebb az érzelmeknél!

Hallgass vidám zenét, a pároddal ugráljatok,táncoljatok. Nem szabad mélyen beleélni az embernek magát,ami körülveszi, mert idõvel belerögzõdik az agyba, és besavanyitja.

Ne félj megoldódnak a gondjaid, talán egy kicsit gyengének érzed magadat, próbálj erõsebb lenni, és a célok elérése legyen a fontos!

2012. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

31/N

Tapasztalatom szerint az anyagi gondok nagyban befolyásolják a szerelmi kapcsolatot, mert könyörtelenül rányomja a bélyegét a mindennapokra. Az, hogy a szerelem és a lángolás ettől múlik-e el, abban nem vagyok biztos. Nekem volt olyan, hogy nagyon kevés pénzünk volt, de a szenvedéllyel nem volt problémánk. Most már nincs anyagi gondunk - szerencsére, de lángolás már rég a múlté.

Ha úgy érzed, hogy benned van csak a gondok elnyomják, akkor légy türelemmel - a dolgok mindig változnak. Ha viszont nincs meg benned a lány iránt (1,5 év alatt nem múlik el a szerelem és a szenvedély - az szerintem több év), akko lehet, hogy nem ő a legmegfelelőbb társ a számodra.

2012. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze!
2012. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a pórod túl fiatal hozzád és nem tudod igazán vele megosztani a gondjaidat?

Ez miatt is terheltebb leszel.

2012. márc. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy! Nagyon is!
2012. márc. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!