Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsátanál egy részeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál egy részeg csókot a párodnak?

Figyelt kérdés

több mint egy éve voltunk együtt a barátommal...

azonnal kidobtam, ahogy mástól meghallottam. Ő nem is mondta el, mintha mi sem történt volna...aztán szembesítettem.

egy napig csak könyörgött. aztán kértem pár napot, had gondoljam át, mondtam, hogy közbe ne keressen.

nem is keresett, semmilyen formában...

még így is szeretem....mit tegyek? :(


2012. márc. 14. 19:25
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én lesz@rnám, nem is érdekelne 21L
2012. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Te is nagy szerelemben lehetsz ha le se sz@rnád h a párod nem szeret és megcsal
2012. márc. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Lifeishard ***** válasza:

Én nehezen tudnám, mert 1.: az alkohol nem mentség; 2.: mástól jut el a hír. A bizalom tehát oda.

Ha szereted, írj neki, találkozzatok, kérdezd meg, miért tette, mondd el, amit érzel, ha hajlandó vagy megbocsátani. Azt is tudatnám vele, hogy megingott a bizalom, dolgoznia kell a helyreállításán. Ha látod, hogy igyekszik (pl. hajlandó belemenni, hogy a kedvedért jóval kevesebbet iszik), van még remény (ez esetben az is fontos, hogy később Te ne vágd a fejéhez állandóan a dolgot). Ha hebeg-habog, kiakad, miért szabsz "feltételeket" (vagy később nem látod az igyekvést), lapát.

26/F

2012. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A részegség is zavarna, a csók is, a hazugság is. Ha szeretném, akkor viszont megbocsájtanék, elég fiatalok vagytok még egy botlás után talán jár még egy esély, másrészt nagyon biztosnak kellene lennem abban, hogy többet nem fordul elő és ez nem tudom, hogy mennyire menne. Viszont egyet értek azzal a hozzászólóval, aki azt írta, hogy amennyiben megbocsájtasz, többet ne hánytorgasd fel.
2012. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!