Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egy kikosarazás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kikosarazás után barátságból mégis szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel elég jó barátok vagyunk, de nekem már kb október óta tetszik. Rengeteget találkoztunk, beszélgettünk, aztán december elején mondtam neki, hogy én kezdek többet érezni barátságnál. Ő erre azt mondta, hogy ő nem, de nagyon szeretne továbbra is a barátom maradni, tehát kb nem változott semmi, ezt az esetet gyorsan elfelejtettük, január vége felé még inkább elválaszthatatlanok voltunk. Februárban kiment külföldre egy fél évre, azóta neten beszélgetünk, és többször tesz félreérthető utalásokat... ezen a hétvégén eljön hozzám látogatóba, nálam alszik egy éjszakát. Naiv vagyok, ha ennek jelentőséget tulajdonítok? Semmiképp nem szeretnék az előzőből okulva kezdeményezni... 19/L
2012. márc. 14. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű hogy érezne valamit irántad inkább csak meg akar dönteni, ez az én véleményem!! De a nők tudnak finoman puhatolózni addig ki tudod még deríteni!
2012. márc. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2012. márc. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak melegedni akar, és utána újra lelép. Ha most elzavarod, túl tudsz lépni rajta, ha nem, magadnak csinálod a bajt.
2012. márc. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, fura volt, az biztos! Kb végig ölelkeztünk, összebújtunk, jókat beszélgettünk.. Csak úgy suttogva.. Tehát elég bensőséges volt a hangulat. Vasárnap a kezemre is rátette a kezét, és gyengéden simogatta... Csak aztán rájöttünk, hogy rohannunk kell, mert megy a vonat.. és mintha félbemaradt volna minden.. Mondjuk, mindenkinél máshol húzódik meg a barátság határa, és nekem ez már nem az, viszont lehet, hogy neki meg még teljesen természetes dolog, bár mással nem csinálja ezt, de én vagyok az egyik legjobb barátja. Eléggé összezavart... :(
2012. márc. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!