Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérhetem egy barátomat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérhetem egy barátomat egy barátság extrákkal kapcsolatra? 18L

Figyelt kérdés
Érveket és ellenérveket várok.
2011. dec. 17. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, az alkotmány tiltja... Már miért ne kérhetnéd meg? Azt csinálsz, amit akarsz, senkit nem érdekel. Max. nemet mond.
2011. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérheted. Érv kell? Ha te nem látsz benne rosszat, akkor úgy is mindegy, mit írunk.
2011. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

valóban nem okos ötlet, akkor már inkább egyéjszakás kaland idegennel, akit többet nem látsz, ha ennyire hiányzik a szex. legjobb barátommal tuti nem tudnék lefeküdni, akkor se, ha tetszik nekem..:S

az nekem fura. inkább idegen. ha nincs senkid, meg neki sem, akkor nyugodtan.

egyébként barátodat is megkérheted, max nemet mond.

érv: mindig van kivel szexelni, de nem kapcsolat

ellenérv. mi van ha megszereted? vagy ő téged? borul minden. plussz egy ragaszkodás ki fog alakulni mindenképp.

19LÁny

2011. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Aztán csinálhattok versenyeket is, pl. akinek jobb lesz a fragrateje Modern Warfare 3ban azt 1-2 óráig szájjal kell kényeztetni.
2011. dec. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Bébi, hidd el nekem, annak idején nekem is volt egy ilyen barátom, akivel majdnem kipróbáltuk ezt. Életem LEGROSSZABB döntése volt. Azóta is mindenkit próbálok erről lebeszélni.

Ha csak egy mód is van rá, akkor is kontra véleményre adjál.

2011. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem hiszek a férfiak és nők közötti barátságban, így szerintem nincs is mit elrontanod...


Nem nagyon látok ellenérveket. Szerintem igent mond, a lány "barátok" jó része azért alakul egy pasinál, mert bár meghúzná, de úgy tudja a csaj nem akarja.


23F

2011. dec. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Bébi, hidd el nekem, annak idején nekem is volt egy ilyen barátom, akivel majdnem kipróbáltuk ezt. Életem LEGROSSZABB döntése volt. Azóta is mindenkit próbálok erről lebeszélni.

Ha csak egy mód is van rá, akkor is kontra véleményre adjál."


A rossz döntés a majdnemben állt, gondolom... Szóval ő is butaságnak tartja, hogy nem próbálod meg.

Sőt mindenkit megpróbál arról lebeszélni, hogy nyuszi legyen, és ne merjen belevágni a szexbe egy baráttal...



23F

2011. dec. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

pont ellenkezőleg. Arra beszélem rá, hogy az legyen, mert amikor nemet mondtam rá 3 napra összejöt és egyúttal meg is ***ta az egyik iskola társamat, amiről a fantáiádra bízom hogy még mindig mi a véleményem. Mindkét ember egy hazug alávaló becstelen szélhámos volt, akik kimutatták a foguk fehérét.

Te sem akarsz ilyet ugye?

2011. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megkérheted, de csak akkor, ha nem fogsz többet érezni a kelleténél. Tapasztalat, elég szar érzés, ha nem viszonozzák. :)

20/L

2011. dec. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!