Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok dönteni, hogy kit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni, hogy kit válasszak?

Figyelt kérdés
Van barátom aki 1 évvel fiatalabb nálam, sokszor ùgy érzem, hogy nagyon gyerekesen viselkedik, de ha kettesben vagyunk akkor tud komoly is lenni. Állandóan ökörködij, de alapjáaton nem ilyen, legalább is velem.. Viszont most megismertem egy srácot, aki jó pár évvel idősebb nálam, pont az ellenkezője mint a barátom. Nagyon udvarias, figyelmes velem, ugyan akkor tud laza lenni, de alapból komoly ember. Nagyon tetszik nekem, de félek, hogy nem tudok dönteni, ha esetleg úgy alakulna, hogy szeretne tőlen valamit. Ő nem tudja, hogy én távkapcsban élek. A mostani barátommal 3hónapja vagyok együtt ami nem sok, viszont ő mindig mondja hogy mennyire szerelmes stb. Ha nincs itthon 1hónapig annyira nem érzem magam szerelmesnek, csak ha itthon van. Szerintetek mit tegyek?? Értelmes válaszokat szeretnék! Köszi!
2012. márc. 15. 12:21
 1/9 A kérdező kommentje:
*ökörködik
2012. márc. 15. 12:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem attól félsz,hogy nem tudsz dönteni,hanem attól,hogy két szék közt a pad alatt leszel.Ez benne van a pakliban.Mivel egyikbe sem vagy szerelmes,így mindegy,hogy mit csinálsz,megviselni nem fog.
2012. márc. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz, hogy attól félek, de a másik fiút még nem ismerem, csak ismerkedünk. Nem akarok senkit sem megbántani, vagy megcsalni a barátomat.
2012. márc. 15. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 leszek.
2012. márc. 15. 12:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted a barátodat, szakíts vele. Miért vagytok együtt?
2012. márc. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha én távkapcsolatban élnék és megtudnám,hogy a párom egy másik lánnyal ismerkedik és elgondolkodott rajta,hogy esetleg összejöjjön vele,belém pedig nem szerelmes csak ha lát,akkor elküldeném,mert így nincs értelme. Minek neked a távkapcsolat,ha már 3 hónap után belefér egy harmadik ember? Ez még a lángolás időszaka,amikor az embernek egekben van a telefonszámlája,éjszaka nem tud aludni,már számolja a napokat péntekig,amikor végre buszra szállhat és mehet,hogy lássa a másikat. Te ezek helyett ismerkedsz és azon gondolkozol,hogy milyen helyes az,aki itt van. Szerinted ennek mennyi értelme van? Be akarod biztosítani magad,hogy az új srác biztos jó lesz,akkor a másik repül,ha nem lesz jó,akkor marad a távkapcsolat,mert ő onnan messziről úgysem tud meg semmit? Ne hazudj magadnak,inkább ismerkedj facéran,gerincesebb megoldás.
2012. márc. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha együtt vagyunk éppen akkor úgy érzem, hogy szeretem. Ha nincs itt 1 hónapot az úgy nehéz. Főleg ha találkozok is a másik pasival, aki számomra nagyon vonzó.
2012. márc. 15. 12:37
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts a barátoddal, az nem szerelem ,meg szeretet,hogy ha nincs itt,akkor nem,ha itt van,akkor meg igen. Ha hiányozna is neked, akkor ezt el kell viselned, ne legyél önző szerintem, biztos nem érdemli meg a barátod.Mert nem vagy szerelmes. Távkapcsolat amúgy sem jó,főleg ha van olyan hogy 1 hónapig nem is találkoztok.Szerintem hagyd őt, és ismerd meg közelebbről a másik fiút, ha tetszik akkor járjatok,ha nem,akkor keress mást, de igy ne legyél a barátoddal,hogy ha nincs itt nem,ha itt van,igen,mert hidd el,ez nem szerelem, ez inkább fellángolás,vagy ha nincs,akkor jó ő is...:/
2012. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!