Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám feloldani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feloldani a barátnőm gátlásait?

Figyelt kérdés

Az előző barátja hatalmas csalódás volt, és mióta szétmentek teli van gátlásokkal. Már hónapok óta együtt vagyunk de még mindig érzem rajta, hogy nehezen beszél az érzéseiről, nem viselkedik olyan aktívan, mint amilyen aktív személyisége van.

Tudom, hogy ehhez rengeteg türelem kell, de segíteni szeretném abban, hogy ismét felszabadult legyen.



2012. márc. 15. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem értettem soha az ilyen embereket. Én alapból nem jövök össze senkivel ilyenkor.
2012. márc. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, ő már túl van réges-rég az előző barátján. (több éve szakítottak már) Csak még mindig nagyon nehezen oldódik, próbálkozása ellenére.
2012. márc. 15. 14:39
 3/6 Diavolino44 ***** válasza:

Akkor az elso hozzaszolo, te csak olyan csajokkal jossz ossze akiknek nem volt elotte kapcsolatuk?? Nepszeru lehetsz a 14 evesek koreben. :)


Beszelgetni, beszelgetni. S peldat mutatni, mert a szo elszall de ha latja milyen sokat teszel erte akkor oldodni fog. Egyebkent honnan tudod hogy elotte milyen volt?

2012. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Csak annyit szerettem volna mondani, hogy amikor teli vagyok gátlásokkal, szét van roncsolva a lelkem és önpusztító gondolataim vannak stb..., akkor nem jövök össze elvből senkivel, mert nem akarok szét..baszni teljesen a lelkét és a halálba kergetni. Meg nem is érezném jól magam.

Csak azt szerettem volna közölni,hogy nem értem, hogy egyesek miért eröltetnek egy kapcsolatot, ha nekik ez nem megy. Ha NINCS rá szükségük, ha nem képesek rá.

2012. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Majd az idő segít. És ne adj neki okot arra, hogy ne bízzon benned.
2012. márc. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Töltsetek együtt sok szép időt és sok közös programotok legyen. És te se félj beszélni neki az érzéseidről.
2012. márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!