Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól teszem, hogy a szülinapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy a szülinapján inkább a családjával hagyom?

Figyelt kérdés

Kissé gyerekes kérdés, de érdekel a véleményetek.

16/L vagyok, a barátom 15/F. Vasárnap lesza szülinapja. Itt vana négynapos szünet. Úgy volt, hogy szombat találkozunk, de nekem az nem volt biztos, végül megállapodtunk a péntekben. Most derült ki, hogy neki nem jó, és vasárnap szeretne találkozni. Mondtam neki, hogy hisz akkor van a szülinapja. Mondta, hogy Őt nem érdekli, mert fontosabb vagyok, mint egy nap, de mondtam neki, hogy szülinapja egyszer van az embernek, és szerintem "illik" és érdemes a családjával töltenie, szerintem nem néznék jó szemmel....a szülinap nálunk is családi nap....

Mi a véleményetek?:)


2012. márc. 15. 20:18
 1/8 cathilina ***** válasza:
Szentese hagyd békén. A születésnapján menj el vele.
2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 cathilina ***** válasza:
Szenteste. Kicsit nem tudok gépelni.
2012. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ezen nevettem egy jót, hogy szülinapja csak egyszer van. ne akard már, hogy elpatkoljon ilyen hamar! Na jó, csak vicc! :D


Ha a szüleit se zavarja, hogy veled tölti a szülinapját, akkor legyél vele nyugodtan. Hisz ő is ezt szeretné. Mióta vagytok együtt?

2012. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

kötekedős kedvembe vagyok megint :D

születésnapja nem csak egyszer van az embernek.

ha csak egyszer van akkor ott nagy a baj.

ha veled akar lenni, akkor menj vele. ő ezt kérte születésnapjára. a családdal úgyis tölt elég időt.

2012. márc. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:D

Ez az, hogy nem tudom a szülei hogy reagálnának rá. Mert ugye a barátom véleményét tudom, de a szüleiét nem. És nem szeretném, hogy pl odaállítok Ők meg néznek rám, hogy milyen rossz, hogy a szülinapján ott vagyok a fiuknak...

4 hónapja, lassan öt :)

Tudom, hogy buta kérdés, de na.:D

Kijavítom, egy ÉVBEN egyszer van:D

2012. márc. 15. 20:41
 6/8 .:Laci:. ***** válasza:

hát én tavaly májusban azt az alternatívát választottam, hogy együtt töltöttem vele és a családjával a szülinapját :)


szerencsémre pont szombaton volt a 18. szülinapja, ezért msnen kicsit szervezkedtünk az anyjával és a szülinapján reggel én ébresztettem :) mondjuk kicsit kalandos volt, mert mire feljutottam pestre kecskemétről a tortával meg az ajándékokkal úgy, hogy közbe még bicikliznem is kellett egy fél órát elég érdekes volt :D de megérte :) sikerült felejthetetlenné tennem neki azt a napot és ez megérte azt a ok fáradozást :)

2012. márc. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, akkor lehet, hogy mégis vele töltöm!:)

Az a baj, hogy a szülei előtt nem vagyok önmagam, és kínosan érzem magam. De remélem minden rendben lesz!:)

2012. márc. 15. 22:04
 8/8 martina21 válasza:
Szia!végülis 4-5 hónap a ti korotokban már majdnem szép..:)szerintem egész nyugodtan töltsd mondjuk a reggelt és a kora délutánt vele, estére meg had legyen anyukáé a szerep:főleg ha nem tudod magad adni a szülei elött.Ebből még kellemetlenség is lehet aztán tölts náluk több időt ismerkedj "szokj" jobban össze anyuval hogy a következő szülinap már ne legyen kérdés!SOK SIKERT A HÉTVÉGÉHEZ!!!!!!!
2012. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!