Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelemnél lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelemnél lehet emlékezetesebb egy "sokadik"?

Figyelt kérdés
Bocsi, kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem értitek, mert mindig azt mondják, hogy az első szerelmet nem lehet elfelejteni, soha nem múlik el stb.
2012. márc. 16. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a sokadik az emlékezetesebb mint az első.
2012. márc. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdezem, mert nekem az első szerelem egy átb.szás volt, sőt azóta nagyon szánalmasnak találom azt a személyt. Csak 2 hónapig voltunk együtt. Viszont a mostani barátomat nagyon imádom, vele már ez a 8.hónap.

És tudom hogy önző dolog, de azért kicsit reménykedek, hogy én is többet jelentek neki az elsőnél, mert úgy érzem, a mi kapcsolatunk komolyabb annál.

2012. márc. 16. 10:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet emlékezetesebb.

Annyira más minden ember, lehet, hogy sokadjára egy olyanba leszel szerelmes, aki aztán tényleg úgy levesz a lábadról, mint még soha.

Páromnak is voltak előttem női, de én vagyok az, aki edig nagyon hosszú távra "elkapta" (6 éve vagyunk együtt) és szerintem nem csak egy kis valaki vagyok eddig. :)

22/L

2012. márc. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első nekem nem igazán volt nagy szerelem, bár 3 és fél évig tartott.
2012. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen...

Egy sokadik, kívűlről nézve jelentéktelen, szünetekkel együtt is össz-vissz 3 hónapos "kapcsolat"(???), ahol úgy átb@sztak, mint még soha, akkora mély nyomot hagyott, hogy 4 év után sem Tudtam elFelejteni...

2012. márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

A Nőknél az első szerelem befolyásolja az elkövetkezendő kapcsolatait bele értve a házastársi kötödést a nők vonzódnak ahhoz aki az első szerelmük volt,ezt nehéz megfejteni,hogy miért talán azért mert az első szexuális

kapcsolata avval az eső fiúval volt . Üdv mindenkinek

2012. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Én sem értem, miért mondják, hogy nem lehet elfelejteni az első szerelmet meg az első csókot. Na, abból konkrétan annyira emlékszem, hogy a Star Wars-t néztük moziban. De van olyan - ahogy te fogalmaztál - sokadik, amit nem fogok elfelejteni soha.


23L

2012. márc. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!