Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöhetnék vele? (Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék vele? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Azvan, hogy nemrég megismertem egy fiút, akivel nagyon jóba lettem,és tetszik is. Elkezdtem vele beszélgetni skypeon, és nagyon megkedveltem, és bele is szerettem. Egyszer kiírtam facebookra egy olyat hogy, lájk és pontozlak, ő belájkolta, és a külsejére 10 pontot adtam neki. Tudja hogy nekem tetszik (de azt nem, hogy beleszerettem). Ma, amikor beszéltem vele skypeon, ezt mondta,miközben beszélgettünk, hol ott nem is volt téma, meg semmi.; ,,ha minden igaz, holnap már kapcsolatban leszek"

mondom neki.; ,,azjó"

Aztán abba maradt ez a téma. De amúgy mindíg a külsőmet dicséri, hogy szerinte milyen szép vagyok, szép a mosolyom, meg hogy milyen jó alakom van, sőt még azt is mondta hogy szeret meg hogy bír. Elszeretném neki mondani hogy szeretem, de ha ő meg mást szeret... az úgy égő lenne. Most elmondjam neki, vagy sem?:|


2012. márc. 17. 02:45
 1/2 asdface ***** válasza:

Lehet nem szerelmet a kéne elmondanod,hanem azt,hogy kedveled -végülis kedveled,csak őrülten - .

A lényeg,hogy TUDNIA KELL! Néma gyereknek az anyja se érti a szavát!

Ha van bnője,akkor is kijár a tisztelet,mert voltál annyira tökös,hogy vallomást tégy.

24/f

2012. márc. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy kedvelem.
2012. márc. 17. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!