Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhetnék újra vele?

Figyelt kérdés

Jártam egy sráccal, igaz elég rövid ideig voltunk együtt (1 hónap) aztán én szakítottam vele, majd még egyszer ugyan azt eljátszottam. Az én hülyeségem volt, mert szerettem/szeretem de más okom volt rá, hogy ne járjak vele.

Neki most van egy kapcsolata (és egyhamar nem is van szakítás kilátásban) szóval most biztos nem tudnék lépni. De mit szólna hozzá? Nem váltunk el barátságban az biztos, egy ideig nem is köszöntünk egymásnak, még msn-en sem beszélünk (mert én vettem le, ő nem mondjuk ebből nem vonok le messzemenő következtetést, lehet, hogy csak nem jutott eszébe!)

Ennek már kb 1 éve, de azóta is csak rá bírok gondolni, összejöhettem volna mással, de nem tettem, mert az nem ő volt...szóval nem hiszem, hogy itt arról lenne szó, hogy csak a hiánya fájna, mert akkor mással is képes lennék járni! Vagy legalább hogyan tegyem túl magamat rajta ha abszolút esélytelen, hogy mi egyszer újra együtt?


2009. okt. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem ennyire ne alázd meg magad. keress másik pasit akivel tiszta lappal indulhatsz, és ne az legyen már a hobbid h orrba-szájba szakítgatsz aztán meg összejössz a pasikkal újra, mert ezt senki sem szereti, ettől mindenki besokall előbb utóbb, valszeg az exed is rphadtul besokallt, és össze nem jönne veled mégeccer.
2009. okt. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi esély.
2009. okt. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű. Ha mindketten olyan kapcsolatban voltatok, ami tényleg sokat jelent, tehát olyan szinten egy húron pendültök, akkor meg kell próbálni. Ha csak dafke nem beszéltek egymással azon lehet változtatni.

Próbálj vele kommunikálni, érzed hogyan viszonyul hozzád, és ha elsőre elutasító, próbáld megégyszer és mégegyszer. Ha nem deríted ki a helyzet, akkor egész életben bánni fogod, és teherként fogod magaddal cipelni, hogy "nem tetted meg".

2009. okt. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ miért mentetek szét
2009. okt. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korod? És az ő kora?
2009. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 19 és ő is
2009. okt. 25. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!