Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek ilyet? (Legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek ilyet? (Legnagyobb szerelemből legjobb barát)

Figyelt kérdés

Van itt valaki akinek a kapcsolatuk végetértével a párja(legnagyobb szerelme) lett a legjobb barátja? és azóta is találkoztok,beszéltek,megosztotok egymással mindent és nagyon fontosak vagytok egymásnak? stb

Létezik ilyen?

Miután véget ért a párommal a kapcsoltunk,már csak ebben bízom,hogy legalább a barátságot nem veszítjük el és hasonlóan jól érezhetjük magunkat,azt leszámítva,hogy semmi testi kapcsolat és talán már új párja is van valamelyikünknek.


2012. márc. 17. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem igazan..
2012. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
marmint ha nem valunk el haragban akkor lehetséges vmilyen szintu beszélőviszony, de nem legjobb barat.....
2012. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ilyen még a meséskönyvben sincs :\ :)
2012. márc. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát ez szomorú:(

amúgy nem váltunk el haragban.sőt ugyanúgy viselkedtünk egymással a szakítás utáni nap,mint azelőtt.

2012. márc. 17. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Itt vagyok én. Van ilyen.
2012. márc. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy mindkettőtökben elmúlt-e az érzés.Ha már mindkettőtökben kihűlt,akkor végülis miért ne.Egyikőtök se vonzódik a másikhoz már mint férfi a nőhöz,illetve mint nő a férfihez,gondolom sok a közös szép emléketek,emberileg is fontosak vagytok egymásnak.Attól is függ,hogy mennyire voltatok jól meg,mennyire volt összhang köztetek.Ha igazán jól megértettétek egymást,sok volt bennetek a közös,nem csak szerelmesek voltatok egynmásba,akkor végülis lehettek jóbarátok is :)

Akkor nem működik,ha valamelyik fél még mindig érez vmit a másik iránt..

2012. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Velem is megtörtént.


1995-ben szakítottunk, és azóta is, kapcsolatokon, házasságokon, gyerekeken át a legjobb barátok vagyunk.

2012. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszélyes vizek, de ha mindkettőnek van esze, lehetséges.
2012. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet!
2012. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az enyém csak hasonló....


Van egy lány, akibe beleszerettem, szinte szerelmes lettem, de kicsit később derült ki h párja van...és háát én küzdöttem érte utána is meg minden, de a párja mellett föntött végül, mikor döntés elé állítottam!


De jött h nem akar elveszíteni meg bla bla bla....1 hónapig nem találkoztunk és nem beszéltünk, aztán újra elkezdett keresni, és már 2 éve a legjobb barátok vagyunk.Mert h kellek neki.....

Azóta nekem is van kapcsolatom, de ő megmaradt így Bestfriend..

2012. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!