Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elmondanátok a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a legjobb barátotoknak ha lefeküdtél a barátnőddel?

Figyelt kérdés
Tulajdon képen mindent elárul a kérdés,de leírom,hogy a legjobb barátom azt mondja erre a témára,hogy tabu és kész.Megkérdeztem,hogy lefeküdtek-e már és erre csak elmosolyodott,(mint ha komolytalan lenne)nem!Sok mindenki elmondja,hogy mi volt már neki,de pont ő nem?!
2012. febr. 23. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy te se vagy még 20... Minek kéne eldicsekedni vele a haveroknak, hogy lefeküdtél a csajoddal. Ez annyira gyerekes. Ne azért szexelj, hogy mások orra alá dörgöld, hogy használatban van a rudi. A barátod értelmesebb, mint te, ha nem köti az orrodra, ami nem a te dolgod.
2012. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátod gondolom nem nő. A nők szinte mindent megbeszélnek egymással, ha tényleg közeli barátok. Ez szerintem nem gyerekes dolog, ez csak így van, a nők többsége ilyen.
2012. febr. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nőből vagyok és nem tárgyalom ki a szexuális életemet másokkal. Ez ostoba általánosítás.
2012. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legjobb barátommal nincs tabu témánk, így szóba kerül egymás szexuális élete is. Igaz, mostanában bevallott néhány füllentést, ahogy én is. :) Fiatal korban az ember hajlamos az önbizalomhiányra, aminek következménye az effajta pózolás.

Ami a Te esetedet illeti, szerintem nem volt szex, csak szégyelli bevallani, mert attól fél, töketlennek néznéd. Nézd el neki, és ne firtasd a dolgot, majd elmeséli, ha lesz mit :)

2012. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi köze egyik fiú barátomnak, családtagomnak, kutyámnak, szomszédomnak munkatársamnak ahhoz hogy az én barátnőm milyen az ágyban. nem azért mert tabu, hanem azért mert ez 2 ember bensőséges magánügye.
2012. febr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ma 17:15


Értő olvasás: azt írtam, hogy a nők _többsége_.

2012. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nők többsége kifejezés szerinted nem általánosítás? Kicsit finomabb megfogalmazás, ami megenged néhány kivételt, habár a többség szerinted pletykás. Szerintem kikottyantott rólad valami cikit az exed és most ezért rossz a véleményed. Én azt tapasztaltam, hogy a pasik a pletykásabbak, de csak azért, mert a környezetemben eddig ez volt, még nem mondom, hogy akkora pletykafészkek a pasik, hogy akkorát világ nem látott... Legyél szíves értelmezni!
2012. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

:DD

Nem vagyok rossz véleménnyel, egyszerűen ez tény. Képzeld, vágom, hogy te vagy a nagy kivétel, de attól még a nők többsége bizony megbeszéli a barátnőjével az aktuális pasiügyeket, beleértve az ágyjeleneteket is. Nem feltétlenül apró részletességgel, de megbeszéli. Tutfix 100%, ha elfogadod, ha nem.

2012. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!