Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Besegítsek vagy maradjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besegítsek vagy maradjak a háttérben?

Figyelt kérdés

A barátom 30 éves és már 6 éve együtt vagyunk. Van egy kolléganője 44 éves, aki 7 éve kapcsolatban van, de tavaly nyáron rányomult a barátomra. Párom megmondta neki h NEM, be is fejezte a nyomulást. Legalábbis úgy tűnt, egészen múlt hét péntekig. Volt egy céges buli, ahol iszogattak táncoltak és azóta kétértelmű mélekkel bombázza a párom. Olvastam őket, mert megmutatta nekem is a barátom. Eddig csak röhögtem az egészen, de amikor olvastam lefagyott az arcomról a mosoly. Kétértelmű de ugyanakkor teljesen egyértelmű szándékai vannak. Meg akarja magát dugatni. Mondtam páromnak h határozott elutasítás kell, mert az első inkább illedelmes volt. Miért csinálja ezt egy 44 éves nő? Miért nem érti meg h NEM. Ekkora rib@nc vagy ennyire nincs önbecsülése?

Az első gondolatom az volt h írok neki ÉN egy mélt és elküldöm a halálba, de nem akarok beleavatkozni ebbe, bízom a páromban. Meghát az a tipus külsőre is akit bottal sem piszkálna meg. Nem vagyok rá féltékeny egy kicsit sem, csak nem értem meddig akarja aláztatni magát. Milyen technikávan lehet lerázni így valakit ha a kedves illedelmes stílust nem érti meg? Volt már valaki így? Vélemények?


2012. márc. 18. 07:54
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Állítólag egy zaklatót EGYSZER kell elutasítani, aztán levegőnek nézni. Az is biztatás, ha elküldöd a fenébe.
2012. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az első jól írja. bár ha kolleganője, akkor napi szinten találkozni fognak...
2012. márc. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy találkozol valakivel, még nézheted levegőnek. Lakótársak is ellehetnek egymás mellett különösebb barátkozás nélkül.
2012. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te ne írj neki, mert egy féltékenykedő nő csak olaj lenne a tűzre, ő kergetne a halálba a leveleivel. Levegőnek kell nézni, meg kell alázni. Én szétkürtölném a kollégáim között, hogy miket írogat, hadd röhögjenek rajta. Ebből megtanulja a leckét. És persze a párjának is szólnék, de csak finoman.
2012. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Teljesen feleslegesen aggódsz. Ha szeretitek egymást a párotokkal és kölcsönös a bizalom, akkor az a vénlány labdába sem fog rúgni melletted.

Mindenhol vannak ilyen rossz akarók. Nem kell róluk tudomást venni és kész!

2012. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem aggódom azon h esetleg élne a lehetőséggel a párom. Tudom h nem teszi. Viszont azt is tudom h Ő nem olyan tipus h levegőnek nézzen bárkit is. Bírja ezt a nőt emberileg, és a munkafolyamatuk miatt elég sokat találkoznak, beszélnek. Az a baj h ez a nő minden apró kedvességet felkérésnek vesz tőle. Párom pedig alapból kedves a nőkkel, még azokkal is akiket utál. No mindegy köszönöm a hozzászólásokat egyetértek mindenben :)
2012. márc. 18. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!